تبیان، دستیار زندگی
جشن میلاد حضرت مهدی (عج) با پشتیبانی مهدیه هرمزگان و با حضور جمعی از مسئولین و دانش آموزان در سالن کانون غدیر برگزار شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دانش آموزان برتر علمی مدرسه نور ناحیه یک بندر عباس تقدیر شدند

دانش آموزان برتر علمی مدرسه نور ناحیه یک بندر عباس تقدیر شدند


جشن میلاد حضرت مهدی (عج) با پشتیبانی مهدیه هرمزگان و با حضور جمعی از مسئولین و دانش آموزان در سالن کانون غدیر برگزار شد.


در این مراسم محمدعلی لبخندان معاون پرورشی آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس و مشاور استاندار گفت: یکی از راه های ترویج فرهنگ اسلامی، ترویج فرهنگ مهدویت و گرفتن مراسم هایی است که به مناسبت اعیاد فرخنده ائمه معصومین (ع) برگزار می شود و ما با برپایی این جشن ها میتوانیم فرهنگ اهل بیت را در بین اقشار مختلف جامعه و جوانان اشاعه دهیم.

وی افزود: یکی از مهمترین کارهایی که اکنون باید انجام شود آشنایی جوانان با مهدویت است که در این خصوص یک طرح خوب به نام طرح دوستی با امام زمان در نظر گرفته شده که سبب می شود هر چه بیشتر جوانان را با وجود امام زمان (عج) آشنا کنیم.

یکی از مهمترین کارهایی که اکنون باید انجام شود آشنایی جوانان با مهدویت است که در این خصوص یک طرح خوب به نام طرح دوستی با امام زمان در نظر گرفته شده که سبب می شود هر چه بیشتر جوانان را با وجود امام زمان (عج) آشنا کنیم.

مشاور استاندار خاطر نشان کرد: یکی از کارهای خوبی که در آموزش و پرورش استان صورت می گیرد برگزاری مسابقات قرآن و عترت و برپایی جلسات قرآنی است که این طرح ها باعث شده است دانش آموزان ما درکنار قرآن با زندگی و سخنان و برنامه هایی که در راستای تبلیغ سنت ائمه معصومین است آشنا شوند.

لبخندان در پایان سخنانش اظهار داشت: سازمان دانش آموزی و آموزش و پرورش در کنار بقیه سازمان هایی که ماموریتشان یک ماموریت فرهنگی است به طبع باید در راستای کارهای فرهنگی قرار بگیرند تا دانش آموزان بهتر بتوانند از فضاها و برنامه های فرهنگی بهره ببرند.

در ادامه مراسم اسماعیل تذرو از مداحان اهل بیت به مداحی پرداخت.

در پایان این مراسم نیز دانش آموزان برتر مدرسه نور ناحیه یک بندرعباس با اهدای جوایزی مورد تقدیر قرار گرفتند.


منبع : خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان