تبیان، دستیار زندگی
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان مركزی از شركت 6478 هنرجوی استان در دوره های كارورزی و كارآموزی تابستان جاری خبر داد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شركت 6478 هنرجوی استان مرکزی در دوره های كارورزی و كارآموزی

شركت 6478 هنرجوی استان مرکزی در دوره های كارورزی و كارآموزی


معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان مركزی از شركت 6478 هنرجوی استان در دوره های كارورزی و كارآموزی تابستان جاری خبر داد.


عزیزآبادی گفت: از این تعداد 67 درصد هنرجوی پسر و مابقی دختر هستند که در مراكز فنی، كشاورزی و خدماتی و با همکاری 45 دستگاه دوران كارورزی و كارآموزی خود را طی خواهند کرد.

آشنایی بیشتر هنرجویان با محیط واقعی كار، استفاده از آموخته های تئوری و عملی در محیط كار، ایجاد ارتباط بیشتر هنرجویان با موسسات فنی و حرفه ای، كاردانش، كشاورزی و خدماتی از مهمترین اهداف برگزاری دوره های کارآموزی است.

وی ادامه داد: آشنایی بیشتر هنرجویان با محیط واقعی كار، استفاده از آموخته های تئوری و عملی در محیط كار، ایجاد ارتباط بیشتر هنرجویان با موسسات فنی و حرفه ای، كاردانش، كشاورزی و خدماتی از مهمترین اهداف برگزاری دوره های کارآموزی است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان مركزی خاطرنشان ساخت: هنرجویان با گذراندن دوره های کارورزی و کارآموزی در راستای تكمیل آموخته های تئوری خود و كسب تجربه علمی بیشتر تلاش می کنند.


منبع : خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان