• تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1392/04/04
  • تاريخ :

آموزش الکترونیکی روخوانی و روانخوانی قرآن

آموزش الکترونیکی روخوانی و روانخوانی قرآن

اولین قدم برای درک یک مطلب خواندن آن است اما باید توجه داشت که به صرف خواندن نباید اکتفا کرد و باید معرفت آن را نیز درک کرد. از این میان قرآن برترین مطلبی است که باید این گونه به آن نگریست. خواندن قرآن اولین قدم برای شناخت آن است اما برای درک معرفت آن باید مراحل بعدی را نیز مورد بررسی قرار داد.

 

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و جایگاه ویژه قرآن در این ماه، مرکز آموزش الکترونیکی موسسه تبیان با بهره گیری از اساتید مجرب اقدام به برگزاری دوره روخوانی و روان خوانی قرآن با تخفیف ویژه نموده است.

 

هزینه ثبت نام این دوره 18000 تومان بوده است که به 1000 تومان کاهش یافته است. همچنین قابلیت پرداخت این هزینه از طریق امتیاز نیز قرار داده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر چگونگی ثبت نام با امتیاز به راهنمای ثبت نام در دوره های مجازی مراجعه نمایید.

علاقه مندان به شرکت در این دوره برای ثبت نام  تا 18 تیرماه فرصت دارند. تاریخ شروع دوره 19 تیرماه (اول رمضان) خواهد بود.

 

روند اجرای دوره:

دوره با ارسال پیامی به صندوق پستی فراگیران آغاز می شود. فراگیران می توانند با نام کاربری و رمز عبور خود در سایت تبیان وارد سامانه مدیریت آموزش تبیان (lms.tebyan.net) شده و به دوره روخوانی و روانخوانی قرآن وارد شوند.

محتوای آموزشی دروس از طریق این سامانه در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت.

در طول برگزاری دوره تکالیفی برای فراگیران تعریف شده و همچنین کلاس های آنلاین با حضور مربی درس جهت رفع اشکال برگزار می شود.

در نهایت، در پایان دوره جهت ارزیابی نهایی فراگیران، آزمون نهایی برگزار شده و به فارغ التحصیلان گواهی پایان دوره از طرف موسسه تبیان اعطاء خواهد گردید.

هم چنین به نفرات برتر این دوره ها بن تخفیف برای ثبت نام در دوره مجازی بعدی اهدا خواهد شد.

 

شایان ذکر است در صورت تمایل فراگیر و با شرکت در آزمون شفاهی سازمان دارالقرآن دفاتر تبلیغات اسلامی استان مورد نظر، گواهی نامه دارالقرآن نیز قابل ارائه است.

 

جهت ثبت نام به صفحه دوره های آموزش مجازی قرآن  مراجعه فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

 

مرکز آموزش الکترونیکی موسسه تبیان

 

UserName