تبیان، دستیار زندگی
دبیرستاد ثبت نام آموزش و پرورش مازندران گفت : ثبت نام دانش آموزان در تمامی دوره های تحصیلی تا 15 تیرماه 92 ادامه خواهد داشت .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ثبت نام دانش آموزان مازندرانی در تمامی دوره های تحصیلی تا 15 تیرماه 92 ادامه خواهد داشت

ثبت نام دانش آموزان مازندرانی در تمامی دوره های تحصیلی تا 15 تیرماه 92 ادامه خواهد داشت


دبیر ستاد ثبت نام آموزش و پرورش مازندران گفت : ثبت نام دانش آموزان در تمامی دوره های تحصیلی تا 15 تیرماه 92 ادامه خواهد داشت .


علی فیروزجاهی با اشاره به استقرار دبیرخانه ستاد ثبت‌نام در اداره ارزیابی عملكرد و پاسخگویی به شكایات، از راه‌اندازی 33 ستاد در اداره كل آموزش و پرورش استان مازندران و شهرستان ها و مناطق، خبر داد .

دبیر ستاد ثبت نام آموزش و پرورش مازندران با بیان این كه ثبت نام دانش آموزان از 5 خرداد ماه آغاز شده است و تا 15 تیرماه ادامه خواهد داشت، افزود: نام‌نویسی از دانش آموزان در مدارسی كه در محدوده محل سكونت شان است از طریق شبكه الكترونیكی ثبت نام (سناد) آغاز شده است .

وی اظهار داشت: در مدارس دولتی، ثبت نام دانش آموزان میان پایه بدون حضور اولیا و در مدارس غیر دولتی به دلیل پرداخت شهریه با حضور اولیای دانش آموز صورت می‌پذیرد .

در هنگام ثبت نام در تمامی مدارس دولتی، فقط مبلغ سه هزار تومان به عنوان بیمه حوادث دانش آموزی و در مدارس ابتدایی و هنرستان های فنی و حرفه ای و كاردانش و نیز پایه چهارم متوسطه (پیش دانشگاهی) هزینه خرید كتاب بر اساس لیست ارسالی به شهرستان ها اخذ می‌گردد.

فیروزجاهی خاطرنشان كرد: در هنگام ثبت نام در تمامی مدارس دولتی، فقط مبلغ سه هزار تومان به عنوان بیمه حوادث دانش آموزی و در مدارس ابتدایی و هنرستان های فنی و حرفه ای و كاردانش و نیز پایه چهارم متوسطه (پیش دانشگاهی) هزینه خرید كتاب بر اساس لیست ارسالی به شهرستان ها اخذ می‌گردد.

رئیس اداره ارزیابی عملكرد آموزش و پرورش مازندران در خصوص نظارت بر امر ثبت نام گفت: 32 تیم نظارتی در سطح شهرستان ها و مناطق و یك گروه از اداره كل بر امر ثبت نام، نظارت جدی خواهند داشت.

دبیر ستاد ثبت نام آموزش و پرورش مازندران افزود: والدین گرامی می توانند تخلفات احتمالی از روند ثبت نام در مدارس را از طریق شماره تلفن 2214126- 0151 (دبیرخانه ستاد ثبت نام استان) و یا با حضور در ستادهای فرعی  (كارشناسی ارزیابی عملكرد و پاسخگویی به شكایات ادارات) پیگیری نمایند.

وی در پایان اظهار داشت: همه هنرستان های دولتی نیز ملزم هستند، بدون لحاظ نمودن محدوده جغرافیایی ، براساس ضوابط و مقررات نسبت به پذیرش هنرجویان اقدام نمایند.


منبع : خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان