تبیان، دستیار زندگی
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران گفت : نقش آموزش و پرورش در اجرای فعالیت های پلیس بی بدیل است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نقش آموزش و پرورش در اجرای فعالیت های پلیس بی بدیل است

نقش آموزش و پرورش در اجرای فعالیت های پلیس     بی بدیل است


رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران گفت : نقش آموزش و پرورش در اجرای فعالیت های پلیس بی بدیل است.


سرهنگ قاسمیان در دیدار صمیمی با مدیركل آموزش و پرورش استان گفت: اندیشه پلیس، حفظ آرامش و سلامتی شهروندان و مسافرین است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران، با بیان كاهش 16 درصدی تصادفات در سال گذشته ، تصریح كرد: این موفقیت، حاصل تلاش مجموعه عوامل دست اندركار بوده كه آموزش و پرورش در این امر سهم ارزنده‌ای و برجسته ای داشته است .

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران، با بیان كاهش 16 درصدی تصادفات در سال گذشته ، تصریح كرد: این موفقیت، حاصل تلاش مجموعه عوامل دست اندركار بوده كه آموزش و پرورش در این امر سهم ارزنده‌ای و برجسته ای داشته است .

وی به نقش بی بدیل آموزش و پرورش در اجرای فعالیت‌های پلیس اشاره كرد و گفت: رابطه آموزش و پرورش مازندران با پلیس بسیار نزدیك و تنگاتنك می باشد.

سرهنگ قاسمیان با اشاره به اجرای موفقیت آمیز طرح همیاران پلیس افزود: حاصل فرهنگ سازی در رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، كسب رتبه نخست مازندران در كاهش تلفات در كشور بوده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران، با اشاره به ورود 24 میلیون مسافر در سال گذشته به استان مازندران و ارائه خدمات شایسته از سوی پلیس، گفت: هركجا ، پلیس گام نهاده، آموزش و پرورش استان نیز استقبال نموده كه جای تقدیر است.

وی در پایان از اعلام آمادگی پلیس راهنمایی و رانندگی استان در اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگ ترافیك در مدارس و ادارات استان خبر داد.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان