تبیان، دستیار زندگی
نشست ساماندهی نمایشگاه کتاب کانون پرورشی و فکری کودک و نوجوان در مدارس با حضور مسئولان آموزش و پرورش استان و سازمان دانش آموزی در دفتر مدیر کل کانون پرورشی فکری آموزش و پرورش مازندران برگزارشد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نشست ساماندهی نمایشگاه کتابهای کانون پرورشی و فکری کودک و نوجوان

نشست ساماندهی نمایشگاه کتابهای کانون پرورشی و فکری کودک و نوجوان


نشست ساماندهی نمایشگاه کتاب کانون پرورشی و فکری کودک و نوجوان در مدارس با حضور مسئولان آموزش و پرورش استان و سازمان دانش آموزی در دفتر مدیر کل کانون پرورشی فکری آموزش و پرورش مازندران برگزارشد .


در این نشست که با موضوع بررسی نحوه برگزاری نمایشگاه کتاب با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین دانش آموزان برگزارشد ،هماهنگی ها و تصمیم های لازم درباره چگونگی اجرای ایستگاه  نمایشگاه ،تخفیف ها ،عناوین کتب و نحوه ترغیب دانش آموزان به مشارکت در این طرح صورت گرفت .

این نشست با حضور کمالی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان ،حجت الاسلام صادقی مدیر سازمان دانش آموزی استان مازندران ،گرجی مدیر کانون پرورشی و فکری کودک و نوجوان استان و جمعی از کارکنان برگزار شد .

قابل ذکر است ؛این نشست با حضور کمالی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان  ،حجت الاسلام صادقی مدیر سازمان دانش آموزی استان مازندران ،گرجی مدیر کانون پرورشی و فکری کودک و نوجوان استان و جمعی از کارکنان برگزار شد .


منبع : خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان