تبیان، دستیار زندگی
امیری زاده رئیس اداره آموزش وپرورش سعدآباد گفت : باید بتوانیم پاسدار خوبی برای حفظ انقلاب و ارزش‌های ناب امام خمینی (ره) باشیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جلسه مدیران مدارس در منطقه سعدآباد استان بوشهر برگزار شد

جلسه مدیران مدارس درمنطقه سعدآباد استان بوشهر برگزارشد


امیری زاده رئیس اداره آموزش و پرورش سعدآباد گفت : باید بتوانیم پاسدار خوبی برای حفظ انقلاب و ارزش‌های ناب امام خمینی (ره) باشیم.


جلسه مدیران مجتمع های آموزشی روستایی و شهری ،مدارس مستقل در سالن شهدای فرهنگی اداره  سعدآباد باحضور امیری زاده رئیس اداره ،  معاون آموزشی ، کارشناس ارزیابی و عملکرد و مسئول حراست آموزش و پرورش سعدآباد برگزارشد.

این جلسه که با اهداف تحول نظام آموزشی،اوقات فراغت دانش آموزان، اجرای قرارداد تشکیل کلاس با دبیران  و سایر مسائل آموزشی و اداری برگزارشد درابتدای جلسه امیری زاده رئیس اداره آموزش وپرورش ضمن تسلیت ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) وحادثه 15خرداد، وی بیان کرد 15 خرداد فرصت مناسبی است تا جوانان را بیش از این با اندیشه‌های امام بزرگوار آشنا کنیم و برنامه‌هایی در راستای شخصیت این بزرگوار برای جوانان ارائه دهیم.

امام راحل در زمینه‌های مختلف صاحب اثر و کتب بود که باید برای آشنایی هر چه بیش‌تر دانش‌آموزان با این آثار تلاش کنیم.

وی همچنین تصریح کرد: امام راحل در زمینه‌های مختلف صاحب اثر و کتب بود که بایدبرای آشنایی هر چه بیش‌تر دانش‌آموزان با این آثار تلاش کنیم.

امیری زاده افزود: تبیین اندیشه‌های امام خمینی (ره) یکی از موضوعاتی است که باید در مدارس مورد تاکید قرار گیرد و معلمان به این موضوع توجه کنند.

امیری زاده گفت :با توجه به فرارسیدن 24خرداد و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری حضور همگانی مردم در انتخابات را مصداق خلق حماسه سیاسی امسال دانست.

در ادامه برنامه موسوی معاونت آموزشی اداره درارتباط باشیوه ثبت نام دانش آموزان ،و سازماندهی کلاس ها و اجرای نظام دوری و دوره ای  صحبت کرد و همچنین باغچه بان معاونت پرورشی اداره نیز باتوجه به فرارسیدن ایام تابستان و فراغت دانش آموزان گفت: برنامه ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان همچون برنامه ریزی در ایام سال تحصیلی مهم بوده چرا که دانش آموزان اوقات خود را با برنامه های خوب و مفید پر می کنند و جایی برای برنامه های غیر مفید باقی نمی ماند  .

در ادامه تعدادی از مدیران به بحث و تبادل نظر در ارتباط با برنامه اداری و آموزشی مدارس پرداختند.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان