تبیان، دستیار زندگی
مدیر آموزش و پرورش کاشان گفت: برای هر آنچه در آموزش و پرورش اتفاق می افتد باید قدردان تلاش و ایثار معلمان بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

باید قدردان تلاش و ایثار معلمان باشیم

باید قدردان تلاش و ایثار معلمان باشیم


مدیر آموزش و پرورش کاشان گفت: برای هر آنچه در آموزش و پرورش اتفاق می افتد باید قدردان تلاش و ایثار معلمان بود.


حسین حنطه در آیین تجلیل از "برترین های آموزش ابتدایی مدیریت آموزش و پرورش کاشان" افزود: در اولین سال تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش ، با وجود تمام مشکلات ، اما در اثر تلاش و ایثار فرهنگیان این شهرستان، نتایج بسیار خوبی به دست آمد.

وی اظهار داشت:هرچند اجرای طرح تحول بنیادین با نقص و کمبودهایی همراه بود اما با توجه به گستردگی جغرافیایی و بازه زمانی محدود ، موفقیت هایی قابل تقدیر حاصل شد. به گفته وی، تامین 250 معلم و بستر سازی پذیرش بیش از پنج هزار دانش آموز دوره ششم ابتدایی یک کار واقعا جهادی بود که با همت همه همکاران اتفاق افتاد و کاری که ده سال زمان نیاز داشت در چهار ماه انجام شد.

با وجود آنکه موقعیت جغرافی کاشان، یک منطقه متنوع و متشکل از خرده فرهنگها است اما آموزش در این شهرستان از یک رشد متوازن برخوردار است که باید قدردان مدیران و مجموعه فرهنگیان این شهرستان بود.

مدیر آموزش و پرروش کاشان تصریح کرد: با وجود آنکه موقعیت جغرافی کاشان، یک منطقه متنوع و متشکل از خرده فرهنگها است اما آموزش در این شهرستان از یک رشد متوازن برخوردار است که باید قدردان مدیران و مجموعه فرهنگیان این شهرستان بود.

وی گفت: اجرای طرح راهبران آموزشی، در توسعه و بهبود کیفیت فعالیت و تحول در مدارس ابتدایی شهرستان کاشان، بسیار اثربخش بود و قابل بیان نیست.

حنطه از تلاش و خدمات آموزگاران دوره ابتدایی تجلیل کرد و گفت: انتخاب خانم "پریوش حیدری"، به عنوان معلم نمونه کشوری، نماینده شایسته ای از فرهنگیان شهرستان کاشان در جمع معلمان ایران اسلامی بود.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان