تبیان، دستیار زندگی
دبیرخانه دائمی پورتال ملی مساجد کشور در روز پنجشنبه 92/3/9 توسط مدیرعامل محترم موسسه تبیان جناب آقای دکتر طالب پور و هیت مدیره تبیان و مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در مشهد مقدس رسما افتتاح گردید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

افتتاح دبیرخانه دائمی پورتال ملی مساجد کشور در مشهد

با حضور مدیر عامل موسسه  تبیان

افتتاح دبیرخانه دائمی پورتال ملی مساجد کشور در مشهد

دبیرخانه دائمی پورتال ملی مساجد کشور در روز پنجشنبه 92/3/9 توسط مدیرعامل محترم موسسه تبیان جناب آقای دکتر طالب پور و هیت مدیره  تبیان و مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در مشهد مقدس رسما افتتاح گردید.

در این همایش که درتالار اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی؛ تحت عنوان همایش تجلیل از فعالان مجازی عرصه فرهنگ دینی برگزار میشد؛ مدیرعامل موسسه تبیان گفت: بهترین مدل باید بتواند کاربران بیشتری جذب کند. وی در بخشی از سخنانش  آزادی اندیشه، دادن مسۆلیت اجتماعی به افراد، تشویق به اتحاد و اجتماع، داشتن اندیشه برتر و توجه به اصل انتظار و چابکی را از ویژگی های مدل بومی – اسلامی برای شبکه مجازی مساجد برشمرد.

طالب پور بیان داشت در فضای مجازی هکرها یک معظل هستند ولی می توان به جای اینکه از آنها دوری کرد؛ به آنها نزدیک شد تا بتوان برای عیب یابی سیستم ها و شبکه ها از خود آنان استفاده بهینه برد.

مدیر عامل تبیان گفت: از طریق پورتال مساجد کشور می توان بین مساجد ایجاد اتحاد و همبستگی نمود؛ زیرا با کارهای شبکه ای و قرار دادن اطلاعات و اندوخته های مساجد کنار یکدیگر موفقیت های چشمگیری بدست خواهد آمد که قابل توصیف نیست و همین شبکه ای کار کردن و دوری از کارکردهای جزیره ای سبب موفقیت بسیاری ار موسسات صاحب نام جهان شده است.

در ادامه این همایش مدیرعامل موسسه تبیان جناب آقای دکتر طالب پور و هیئت مدیره محترم از جمله آقایان اسکندری؛ آقامیری و مهدوی به سوالات حضار پاسخ دادند.

دکتر طالب پور در پاسخ به سوال یکی از حاضرین گفت: ما باید موارد ضلت بار را بشناسیم و با آنها برخورد کنیم و از ایده ها و ابتکاراتی که می تواند نقش کلیدی داشته و مورد اهمیت است به نحو احسن استفاده ببریم.

مهدوی در پاسخ به سوال یکی از حضار در زمینه گستره فعالیت فضای مجازی گفت: ما در حوزه های گوناگونی فعالیت داشته و مبارزه می کنیم از جمله: حوزه باورها وعقاید که کشورهای بیگانه برای تخریب باورهای دینی و شرعی ما اقدام می کنند و حوزه اخلاق و باورهای اخلاقی که دائما از سوی کشورهای دیگر مورد حمله قرار می گیرد.

تصاویر مراسم تجلیل از فعالان فضای مجازی در عرصه فرهنگ

گزارش: محمد ولی طاهری بنکدار

تنظیم: هومن بهلولی