معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی از پاسخگویی به 180 هزار سئوال و شبهه مردمی در سایت تبیان مرکزی وابسته به این سازمان خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معاون پژوهشی سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد

پاسخگویی سایت تبیان به 180 هزار شبهه مردمی

حجت‌الاسلام سید جواد موسوی هوایی

معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی از پاسخگویی به 180 هزار سئوال و شبهه مردمی در سایت تبیان مرکزی وابسته به این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی،حجت‌الاسلام سید جواد موسوی هوایی در نشست با خبرنگاران یاسوجی خدمات سایت تبیان مرکزی را عظیم دانست و گفت: در سایت تبیان حدود 180 هزار سئوال مردمی وجود دارد که با استفاده از منابع اصلی همچون تفسیر المیزان در حال پاسخگویی به آن‌ها هستیم.

وی در ادامه اظهار داشت : سازمان تبلیغات اسلامی اگر بخواهد در انجام وظایف خود موفق باشد باید کارهای خود را بر مبنای تحقیق و پژوهش به پیش برد.

معاون پژوهشی سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه به غیر از این، کارها نتیجه‌بخش نخواهد بود، عنوان کرد: در این دوره و به دلیل خلا‌ءیی که وجود داشت معاونت پژوهشی در تبلیغات اسلامی و با همت حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی خاموشی دایر شد.

وی به «سایت پژوهه دین» برای پاسخگویی به شبهات دینی به خصوص عرفان‌های نوظهور اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها می‌توانند برای بصیرت‌افزایی که بخشی از رسالت کاری آن‌ها بوده به این سایت مراجعه کرده و هر بار بخش‌هایی از مکتوباتی که به عنوان خوراک توسط تبلیغات اسلامی تهیه شده را به جامعه تزریق کنند.

موسوی‌ هوایی ادامه داد: در این سایت آن‌چه را که باید در زمینه عرفان‌های کاذب نوظهور بدانیم برای مخاطبان آورده است.

موسوی هوایی به گفتمان‌های دینی و منابع اولیه‌ای که تبلیغات اسلامی از آن‌ها برای پاسخگویی به شبهات استفاده می‌کنند گریزی زد و گفت: کتب امام راحل، شهید مطهری و علامه طباطبایی از جمله منابعی هستند که تبلیغات اسلامی از آن‌ها استفاده می‌کند.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی