تبیان، دستیار زندگی
باشگاه اتریشی سالزبورگ با مربیگری لوتار ماتئوس همچنان در پی جذب علی کریمی ملی پوش ایرانی تیم بایرن مونیخ است. سایت کلاب کال در مطلبی پیرامون این پیشنهاد نوشته است: سالزبورگ به دنبال جذب بازیکنان خلاقیست. به همین د...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بایرن مونیخ کریمی را ارزان نمی فروشد


باشگاه اتریشی سالزبورگ با مربیگری لوتار ماتئوس همچنان در پی جذب علی کریمی ملی پوش ایرانی تیم بایرن مونیخ است.

سایت کلاب کال در مطلبی پیرامون این پیشنهاد نوشته است: سالزبورگ به دنبال جذب بازیکنان خلاقیست. به همین دلیل گفتگوهایی بین سران این باشگاه با فلیکس ماگات صورت گرفته است. رایزنی های در این خصوص ادامه دارد اما گزارش ها حاکی از این است که بایرن مونیخ برای علی کریمی مبلغ بالایی را ازسالزبورگ طلب می کند.

علی کریمی ملی پوش 27 ساله ایرانی درماه مه سال 2005 از الاهلی به بایرن پیوست و در اولین فصل حضور خود در بایرن بازی های تاثیرگذاری را در این تیم انجام داد.

بازیکن سال 2004 آسیا به دلیل مصدومیت های متوالی نتوانست روند موفقیت آمیز خود را در بایرن ادامه دهد.

این سایت در حالی چنین خبری را منتشر کرده است که هنوز از سوی مسئولان باشگاه بایرن مونیخ و خود علی کریمی اظهار نظر رسمی در این مورد صورت نگرفته است.

البته‌ کریمی پیشنهاد های دیگر هم از اسپانیا و باشگاه الاهلی امارات دارد و شایع شده شماره‌ هشت‌ ایران‌ که به‌ تازگى‌ شرکتى‌ تجارى‌ و سرمایه‌گذارى‌ در دبى‌ به‌ ثبت‌ رسانده‌ بی میل نیست برای اداره‌ آن و صرف اوقات بیشتر پیشنهاد 3 میلیون دلاری الاهلی را بپذیرد.

گلهای علی كریمی در بایرن مونیخ

آلبوم تصویری علی کریمی( 1)   ، (2)