تبیان، دستیار زندگی
بخش قرآن سایت تبیان در ایام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ویژه نامه «انتخاب و گزینش افراد با معیارهای قرآنی» را منتشر کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتخاب و گزینش افراد با معیارهای قرآنی در تبیان

ویژه نامه انتخاب و گزینش افراد با معیارهای قرآنی

بخش قرآن سایت تبیان در ایام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ویژه نامه «انتخاب و گزینش افراد با معیارهای قرآنی» را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی، در این ایام ملت ایران به منظور اعمال حاکمیت ملی خود، برای انتخاب رئیس جمهور جدید آماده می‌شوند؛ اما برای بسیاری از رأی دهندگان ـ صرف‌نظر از اینکه چه کسی انتخاب می‌شود ـ این پرسش مطرح است که چه معیارهایی برای برگزاری یک انتخابات خوب وجود دارد؟

در این ویژه نامه مطالب مفیدی با عناوینی همچون: توصیه‌های قرآن برای خلق حماسه سیاسی، با چه معیاری انتخاب کنیم؟، معیارهای قرآنی برای انتخاب رییس قوه مجریه، استکبارستیزی در 4 سکانس، زندگی کاخ نشینی دور از شأن کارگزار نظام اسلامی، توصیه های انتخاباتی قرآن کریم و در مدیریت خیانت نکنیم ، وجود دارد.

بصیرت سیاسی فرد منتخب، پیشنهاد قرآنی برای کارآمدی بیشتر نظام، عدالت محوری در انتخاب و گزینش، گزینش مدیر لایق به روایت قرآن، چگونه فرد صادق را انتخاب کنیم؟ و شجاعت از منظر قرآن نیز از دیگر مطالب این ویژه نامه می باشد.

در بخشی از متن این ویژه نامه آمده است: «هر ساله با  شروع سال جدید نام هایی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی مشخص می شود كه این نام ها آینه تمام نمایی برای تمام برنامه ها و اهداف یك كشور در طول یك سال است، آینه ای كه از یك سو نقشه های اساسی و مم دشمنان را هدف گرفته است و اگر درست و صحیح اجرا شود همه آنها را نقش بر آب می كند و از سویی دیگر وظیفه مردم و مسئولین نظام را برای سال پیش رو ترسیم و تنظیم می كند و به همین جهت اهمیت آن غیر قابل انكار است.»

آیاتی که در قرآن کریم نسخ شده‌اند!!، چرا اعمال خوب توقیف می شوند؟!، دست پنهان یهود در تفاسیر اسلامی و خوردنی‌ها و پوشیدنی‌ها در قرآن  از دیگر ویژه نامه های بخش قرآن سایت تبیان می باشد.

ویژه نامه اینترنتی «انتخاب و گزینش افراد با معیارهای قرآنی» به همت زهرا اجلال تهیه شده و طراحی گرافیکی آن را محبوبه همتی بر عهده داشته است.

تهیه و تنظیم: هومن بهلولی