تبیان، دستیار زندگی
محسن رضایی می گوید شیوه اجرای مناظره امروز جسارت به ساحت شریف مردم ایران بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رضایی:مناظره اصلاح نشود شرکت نمی‌کنم


محسن رضایی می گوید شیوه اجرای مناظره امروز جسارت به ساحت شریف مردم ایران بود.


رضایی

به گزارش تبیان به نقل از خبرانلاین،محسن رضایی در گفت و گو با یکی از پایگاههای اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی اش ضمن تشکر از زحمات فراوان همکاران صدا و سیما گفت: ظاهرا آنها در طراحی مناظره های امسال از ترس حوادث سال 88 از سوی دیگر بام افتادند.

او با اشاره به اینکه شیوه اجرای مناظره امروز در شان مردم ایران و نامزدهای ریئس جمهوری نبود گفت: شاید بهتر این باشد که هفت کارشناس مجرب با نامزدها مناظره کنند.

او در اعتراض به شیوه مناظره روز جمعه اذعان کرد: ما حق نداریم حتی یک لحظه وقت مردم را تلف کنیم. این برنامه و نوع طراحی آن باعث شد تا حرف ها بریده بریده مطرح شوند و کاندیداها نتوانند به خوبی از برنامه های خود دفاع کنند.

وی افزود: تیم کارشناسی ما روزها و ساعت ها روی یک برنامه که مشتمل بر 14 جلد کتاب است و سایت ویکی رضایی (که از پشتوانه بیش از 100 هزار کارشناس، نخبه استانی، شهرستانی و تسهیلات میدانی برخوردار است) کار کرده اند، چطور می شود در یک فرصت سه دقیقه ای از این برنامه دفاع کرد.

او در اعتراض به شیوه مناظره روز جمعه اذعان کرد: ما حق نداریم حتی یک لحظه وقت مردم را تلف کنیم. این برنامه و نوع طراحی آن باعث شد تا حرف ها بریده بریده مطرح شوند و کاندیداها نتوانند به خوبی از برنامه های خود دفاع کنند

رضایی خاطر نشان کرد: شیوه اجرای مناظره امروز جسارت به ساحت شریف مردم ایران بود. بنده با احترام به قانون اعتراض خود را نسبت به این شیوه اعلام کرده و در حال بررسی این موضوع برای شرکت یا عدم شرکت در مناظره های بعدی هستم و این نظر را به ستاد انتخاباتی وزارت کشورنیز اعلام خواهم کرد بهتر است دوستان محترم هر چه زودتر تمهیدی بیندیشند برای اینکه شرایطی را فراهم آورند که مردم شریف قدرت انتخاب اصلح را پیدا کنند و نیز شان نامزدها حفظ شود.

برای دیدن اخبار انتخاباتی اینجا کلیک کنید

بخش سیاست تبیان