تبیان، دستیار زندگی
هافبك تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر بازیكنی دوست دارد در فوتبال اروپا بازی كند و من هم برای پیشرفت علاقه دارم لژیونر شوم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آیا حقیقی به اروپا می رود؟


هافبك تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر بازیكنی دوست دارد در فوتبال اروپا بازی كند و من هم برای پیشرفت علاقه دارم لژیونر شوم.
رضا حقیقی گفت: فعلا باشگاه برای انتقالم به تیم فوتبال دیناموكیف اوكراین تصمیم گیری نكرده است و باید منتظر تصمیم رویانیان باشیم.

حقیقی

وی در خصوص اینكه آیا علاقه ای به این انتقال دارد، گفت: من تصمیم گیرنده نیستم و فكر می كنم در این انتقال بحث علاقه من مطرح نیست.

هافبك تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: دیناموكیف یك تیم بزرگ در اروپا به حساب می آید و شاید هر بازیكنی دوست دارد در چنین باشگاهی بازی كند.

وی تصریح كرد: البته این را باید بگویم كه پرسپولیس نیز با حضور علی دایی در این فصل مدعی خواهد بود و به طور حتم امسال پرسپولیس در اوج خواهد بود.

وی در رابطه با اینكه آیا با علی دایی صحبت كرده است، اظهار داشت: هنوز با دایی صحبت نكرده ام و فكر می كنم بهتر است محمد رویانیان به عنوان مدیرعامل این كار را انجام دهد.

حقیقی در پاسخ به این سئوال كه آیا با رویانیان حرف زده است، خاطرنشان كرد: با مدیرعامل باشگاه صحبت كرده ام و قرار است او پس از بررسی های لازم جواب مدیران باشگاه دیناموكیف را بدهد اما فكر می كنم چون فعلا سر رویانیان شلوغ است این كار صورت نگرفته است.

می خواهم در فوتبال اروپا فقط پیشرفت كنم

وی در خصوص اینكه آیا این تصمیم را به خاطر بدست آوردن جایگاه ثابت در تیم ملی نگرفته است، گفت: خیر این تصمیم به خاطر جایگاهم در تیم ملی نیست زیرا می خواهم در فوتبال اروپا فقط پیشرفت كنم.

هافبك تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با خط خوردنش از تیم ملی با توجه به آمادگی اش در مدت اخیر حاضر به گفت و گو نشد.

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت پرسپولیس