تبیان، دستیار زندگی
علی اکبر ولایتی به اتفاق اکثر آراء به عنوان کاندیدای نهایی این جبهه انتخاب شد که این کاندیدای ریاست جمهوری حمایت این جبهه را در دوران تبلیغات خواهد داشت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ولایتی گزینه نهایی جبهه پیروان


علی اکبر ولایتی به اتفاق اکثر آراء به عنوان کاندیدای نهایی این جبهه انتخاب شد که این کاندیدای ریاست جمهوری حمایت این جبهه را در دوران تبلیغات خواهد داشت.

ولایتی

به گزارش تبیان به نقل از عصر ایران،عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه اعضای این جبهه در نشست امشب خود ولایتی را به عنوان کاندیدای نهایی خود انتخاب کرد گفت: جبهه پیروان در انتخابات 92 از علی اکبر ولایتی حمایت خواهد کرد.

محسن کوهکن در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جلسه امشب اعضای شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری برای انتخاب کاندیدای نهایی این جبهه در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای علی اکبر ولایتی به اتفاق اکثر آراء به عنوان کاندیدای نهایی این جبهه انتخاب شد که این کاندیدای ریاست جمهوری حمایت این جبهه را در دوران تبلیغات خواهد داشت.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: دبیران کل تمامی احزاب و تشکل های جبهه پیروان  در جلسه امشب گزاررشی از جلسات داخلی شورای مرکزی خود برای انتخاب کاندیدای مورد حمایتشان ارائه دادند که علی اکبر ولایتی توانست در میان کاندیداهای موجود بیشترین رای را کسب کند

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: دبیران کل تمامی احزاب و تشکل های جبهه پیروان  در جلسه امشب گزاررشی از جلسات داخلی شورای مرکزی خود برای انتخاب کاندیدای مورد حمایتشان ارائه دادند که علی اکبر ولایتی توانست در میان کاندیداهای موجود بیشترین رای را کسب کند.

دبیر کل نمایندگان جامعه اسلامی ادوار خاطرنشان کرد: به زودی این تصمیم جبهه پیروان در اطلاعیه ای به عموم ملت ایران خواهد رسید.

برای دیدن اخبار انتخاباتی اینجا کلیک کنید

بخش سیاست تبیان