تبیان، دستیار زندگی
جابرسالم را ایرانی‌ها بزرگ كرده‌اند قوی‌ترین مرد جهان پس از كسب چهارمین قهرمانی جهان خود در سال 2006 گفت: جابر سالم هم بود، من قهرمان می‌شدم، او را فقط ایرانی‌ها بزرگ كرده‌اند. حسین رضازاده، قهرمان وزنه‌برداری فوق سنگین جهان...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حسین رضازاده : راحت قهرمان نشدم

جابرسالم را ایرانی‌ها بزرگ كرده‌اند


قوی‌ترین مرد جهان پس از كسب چهارمین قهرمانی جهان خود در سال 2006 گفت: جابر سالم هم بود، من قهرمان می‌شدم، او را فقط ایرانی‌ها بزرگ كرده‌اند.

حسین رضازاده، قهرمان وزنه‌برداری فوق سنگین جهان و المپیك اظهار كرد: به هیچ وجه نمی‌شود گفت كه مسابقات جهانی راحت است. نباید بگوییم كه ركوردها پایین بوده و راحت قهرمان شدیم، هر مسابقه‌ای به نوبه‌ی خود سختی خاصی دارد. اما، در این رقابت‌ هدف من كسب مدال طلا بود. فقط می‌خواستم طلا بگیرم و این مهم‌ترین چیز برای من بود.

وی در مورد حریفان خود خاطر نشان كرد: همه‌ی حریفان من در سال جاری مدال‌های المپیك و جهانی داشتند، وزنه‌برداران لیتوانی، اوكراین و بلغارستان همه از وزنه‌برداران خوب بودند كه رقابت با آنها بسیار سخت بود.

رضازاده در مورد عدم حضور جابر سالم نیز یادآور شد: جابر سالم از همان ابتدا نیز حریف من نبود. فقط مردم ایران او را بزرگ كرده‌اند. جابر دراین حد نیست كه بتواند با من رقابت كند. تا آنجایی كه من شنیده‌ام او خودش را برای بازی‌های آسیایی آماده می‌كند.

قوی‌ترین مرد جهان ادامه داد: با افزایش یك كیلوگرمی وزنه‌ها كار رقابت هم بسیار سخت و نزدیك شده است و برای همین هر كسی كه قوی‌تر باشد قهرمان می‌شود. من هم به هدف خودم رسیدم.

حسین رضازاده در پایان در مورد این كه چرا ركوردی كه ركورد جدید دو ضرب جهان است انتخاب كردی و آن را نزدی؟ یادآور شد: من آن وزنه را زمانی انتخاب كردم كه از حریف خودم عقب بودم، اما وقتی دیدم كه قهرمان شده‌ام لازم نبود كه آن وزنه را بالای سر ببرم.

هت تریک رضازاده در دومینیکن!

خبرنگاران جهان مبهوت از ذکر یا ابوالفضل رضازاده ؛

10 همراه برای رضازاده

رضازاده : از بچگی به جای شیر کباب می خوردم !