تبیان، دستیار زندگی
برنامه سخنرانی محمدرضا عارف یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، پس از 15 دقیقه از آغاز پخش آن در شبکه تلویزیونی جام‌جم، قطع شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قطع برنامه تبلیغاتی عارف از تلویزیون


برنامه سخنرانی محمدرضا عارف یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، پس از 15 دقیقه از آغاز پخش آن در شبکه تلویزیونی جام‌جم، قطع شد.


صدا و سیما

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا؛ برنامه «انتخاب ایرانی» از سری برنامه‌های تلویزیونی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است که به منظور پاسخ کاندیداها به پرسش‌های ایرانیان خارج از کشور، بصورت ضبط شده از شبکه جام‌جم پخش می‌شود.

شنبه شب سیدمحمد غرضی در این برنامه یک ساعته حضور داشت و طبق برنامه اعلام شده بر اساس قرعه‌کشی، یکشنبه شب نوبت پخش برنامه محمدرضا عارف بود که پس از 15 دقیقه از آغاز پخش آن، به دلیل نقص فنی متوقف شد.

شبکه جام‌جم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران بصورت زیرنویس اعلام کرد که این برنامه در زمان دیگری پخش خواهد شد.

در اولین زیرنویس اعلام شد: بینندگان محترم به علت قطع صدا، ادامه برنامه انتخاب ایرانی تا چند لحظه دیگر.

در ادامه اعلام شد: به علت عدم رفع اشکال فنی نوار، این برنامه در اسرع وقت پخش خواهد شد.

شنبه شب سیدمحمد غرضی در این برنامه یک ساعته حضور داشت و طبق برنامه اعلام شده بر اساس قرعه‌کشی، یکشنبه شب نوبت پخش برنامه محمدرضا عارف بود که پس از 15 دقیقه از آغاز پخش آن، به دلیل نقص فنی متوقف شد

دقایقی بعد نیز این زیرنویس پخش شد که "با عرض پوزش به علت مشکل فنی، برنامه در فرصت مناسب پخش می‌شود".

صداوسیما زمان مشخصی برای پخش کامل این برنامه اعلام نکرد اما با گذشت یک ساعت از زمان آغاز برنامه و پایان یافتن مدت زمان در نظر گرفته شده برای آن (60 دقیقه)، پخش این برنامه ادامه پیدا نکرد.

برای دیدن اخبار انتخاباتی اینجا کلیک کنید

بخش سیاست تبیان