تبیان، دستیار زندگی
خنگوی محمد شریعتمداری در دوره داوطلبی وی برای انتخابات، با بیان اینکه وی تلاش می‌کند بین روحانی و عارف ائتلاف ایجاد کند گفت: ائتلاف آنها با کاندیدای معتدل نیز از برنامه‌های شریعتمداری است که نتیجه این تلاش به میزان استقبال کاندیداها بستگی دارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تلاش برای ائتلاف روحانی،عارف و غرضی


سخنگوی محمد شریعتمداری در دوره داوطلبی وی برای انتخابات، با بیان اینکه وی تلاش می‌کند بین روحانی و عارف ائتلاف ایجاد کند گفت: ائتلاف آنها با کاندیدای معتدل نیز از برنامه‌های شریعتمداری است که نتیجه این تلاش به میزان استقبال کاندیداها بستگی دارد.


محسن بهرامی

محسن بهرامی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه شریعتمداری تلاش می‌کند تا بین حسن روحانی و محمدرضا عارف ائتلاف ایجاد شود، افزود: شریعتمداری از قبل تلاش می‌کرد اصلاح طلبان و کاندیداهای معتدل را تشویق کند برای جلوگیری از ریزش آرا با همدیگر ائتلاف کنند.

وی در  واکنش به اینکه آیا شریعتمداری تلاشی برای دیدار بین روحانی و عارف انجام داده است و آیا منظور از سایر کاندیدای معتدل غرضی است، گفت: اطلاعی از دیدار عارف و روحانی ندارم ولی تلاش برای ایجاد ائتلاف برای کم شدن تعدد کاندیداها برای اینکه مردم بهتر و راحت تر انتخاب کنند در حال انجام است.

بهرامی ادامه داد: تلاش شریعتمداری در این جهت است که علاوه بر روحانی و عارف بقیه کاندیداهای معتدل از جمله غرضی به یک ائتلاف با هم برسند ولی مهم این است چقدر کاندیداها از مسئله استقبال کنند.

بهرامی ادامه داد: تلاش شریعتمداری در این جهت است که علاوه بر روحانی و عارف بقیه کاندیداهای معتدل از جمله غرضی به یک ائتلاف با هم برسند ولی مهم این است چقدر کاندیداها از مسئله استقبال کنند

به گزارش مهر ، محمد شریعتمداری پیش از آغاز ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری به عنوان یک نامزد انتخابات فعالیت می کرد و جلساتی با عارف و روحانی برای ائتلاف تشکیل داده بود ، اما رد صلاحیت شد و از ادامه رقابت انتخاباتی بازماند.

برای دیدن اخبار انتخاباتی اینجا کلیک کنید

بخش سیاست تبیان