تبیان، دستیار زندگی
رئیس پلیس کشور از برخورد با حاشیه های انتخاباتی خبر داد و گفت: اگر بابت خون های ریخته شده در فتنه 88 می خواستیم با فتنه گران برخورد کنیم، آنها باید تاوان بیشتری می پرداختند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برخورد پلیس با حاشیه‌های انتخاباتی


رئیس پلیس کشور از برخورد با حاشیه های انتخاباتی خبر داد و گفت: اگر بابت خون های ریخته شده در فتنه 88 می خواستیم با فتنه گران برخورد کنیم، آنها باید تاوان بیشتری می پرداختند.

به گزارش تبیان به نقل از تابناک؛ سردار اسماعیل احمدی مقدم روز چهارشنبه در استان مرکزی اظهار داشت: حکومت اسلامی ما همان حکومت دوران امام علی (ع) است ولی با این تفاوت که در آن زمان مردم قدر امام علی(ع) را ندانستند ولی در این زمان همان گونه که امام راحل (ع) در وصیت نامه شریف خود بدان اشاره کردند و خدا را شاهد می گیرند ، مردم ما آگاه تر، بصیرتر، هوشیار تر، صبور تر، مقاوم تر ، مومن تر و بهتر از مردم آن دوران هستند.

پلیس

وی با تاکید بر پیچیدگی رسانه ها و دسیسه های دشمن در جامعه امروز افزود: امروزه رسانه های رنگارنگ، پیچیده تر از هر دوران به تخریب باورهای دینی و تخریب افکار عمومی مشغولند و به وسیله قدرت سیاسی از دیگر نقاط جهان بر مسائل اقتصادی دیگر کشور ها تاثیر می گذارند.

فرمانده نیروی انتظامی  یادآور شد: قدرت های بزرگ در برابر ایران زانو زده و کشور ما نقطه امیدی برای دیگر ملت های جهان شده است.

وی ولایت را نکته کلیدی در حکومت اسلامی ایران برشمرد و گفت : آن موضوعی که سبب شده ایران اسلامی از انقیاد قدرت های بزرگ خارج شود ، موضوع ولایت است .

وی ادامه داد:در زمان امیر المومنین (ع) آن هایی که ادعا می کردند در مسیر قرآنند ایشان را به 3 جنگ تلخ وادار کردند و در برابر علی (ع) صف آرایی کرده و تشخیص ندادند که او قرآن ناطق است و حکم خدا از طریق اهل بیت تفسیر می شود.

سردار احمدی مقدم در ادامه سخنان خود به موضوع انتخابات نیز پرداخت و گفت : گام های اول انتخابات برداشته شد ، افرادی ثبت نام کردند و خود را در معرض آزمایش قرار دادند و همه نیز به قانون مداری و قانون محوری نیز اعتراف و تا كنون نیز به قانون تمكین كردند و امید است در ادامه راه نیز به همین گونه رفتار كنند.

وی افزود : در این دوره از انتخابات ، كاندیداهایی برای همه سلایق جامعه با سوابق اجرایی و كارنامه هایی در عرصه خدمت به مردم در پست های مختلف حضور دارند كه مردم نیز به خوبی آنها را شناخته و می توانند كاندیدای مورد نظر خود را انتخاب كنند.

گام های اول انتخابات برداشته شد ، افرادی ثبت نام کردند و خود را در معرض زمایش قرار دادند و همه نیز به قانون مداری و قانون محوری نیز اعتراف و تا كنون نیز به قانون تمكین كردند و امید است در ادامه راه نیز به همین گونه رفتار كنند

سردار احمدی مقدم به عدم مداخله ناجا در جریان انتخابات تاكید كرد و بیان داشت : نیروی انتظامی ، در كنار سایر دستگاه های امنیتی نه تنها مداخله ای در جریان انتخابات نداشته و به نفع و ضرر كسی چه در انتخابات ریاست جمهوری و چه در شوراها حركت نمی كند بلکه تمامی كاركنان نیز به منظور پرهیز از هر گونه شائبه با دستور العمل ها و نظارت ها ی محكم، از این دخالت منع شده اند.

وی با اشاره به آمادگی نیروی انتظامی و دستگاه های متولی امنیت در برقراری انتخاباتی آرام گفت : نیروی انتظامی در تمامی لحظات چه در جریان قبل از انتخابات و تبلیغات، حین انتخابات و زمان اعلام نتایج آمادگی داشته و در كنار تمامی دستگاه های امنیتی از جمله نیروهای بسیج، وزارت كشور ، وزارت اطلاعات و با پشتیبانی دستگاه قضایی و سایر نیروهای مسلح و كسانی كه در این صحنه مسئولیت دارند تمام توان خود را برای امنیت انتخابات به كار  برد.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه گام های اول انتخابات برداشته شده است، گفت: با توجه به اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را در پیش داریم می توان، این انتخابات را با بیش از 67 هزار شعبه اخذ رای، وسیع ترین انتخابات ایران در طول تاریخ قلمداد کرد.

انتخابات

احمدی مقدم با اشاره به اینكه تا مرحله نهایی كه نتایج اعلام خواهد شد نیروی انتظامی با آمادگی كامل، این امنیت را تامین خواهد كرد، بیان داشت: نیروی انتظامی با همكاری مردم مراقب است كه هیچ حاشیه ای در انتخابات بوجود نیاید تا در كمال آرامش و امنیت شاهد تكرار حماسه و ثبت پیروزی و موفقیت دیگری باشیم.

وی تاكید كرد : این حماسه قطعا مشت محكمی بر دهان دشمنان كشور است، چرا كه فتنه گران، حماسه بزرگ سال 88 را که به یك حادثه تلخ تبدیل كردند، توسط دست ها ی خارجی هدایت می شدند.

احمدی مقدم گفت: امروز هدایت كنندگان فتنه های داخلی و عناصر میدان به عنوان یك شبكه برای دستگاه های امنیتی واضح و آشكار هستند و چمهوری اسلامی با نظر لطف و عنایت رهبری با فتنه گران برخورد كرد و به آنان اجازه داد در سایه نظام زندگی كنند.

فرمانده نیروی انتظامی تاكید كرد: اگر می خواستیم بابت خون هایی كه ریخته شد و هتك حرمتی كه از نظام شد ، فقط قانون را ملاك قرار دهیم، برخورد ها باید خیلی شدید تر می شد ولی به بركت لطف و عنایت رهبری آنها در سایه این نظام زندگی می كنند.

این حماسه قطعا مشت محكمی بر دهان دشمنان كشور است، چرا كه فتنه گران، حماسه بزرگ سال 88 را که به یك حادثه تلخ تبدیل كردند، توسط دست ها ی خارجی هدایت می شدند

وی ادامه داد : امید بود فتنه گران توبه كنند و رسما گام اول توبه، پذیرش گناهان گذشته است چرا که آن حماسه بزرگ را به یك حادثه تلخ برای سوء استفاده و فشار بر مردم تبدیل کردند ولی خوشبختانه كشور از آن شرایط سخت عبور كرد و امروز شرایط كشور به هیچ وجه با آن روز قابل قیاس نیست و واقعا آن فتنه تكرار نخواهد شد چرا كه مردم آگاهند و تمامی دستگاه ها امروز آمادگی كامل دارند و همچنین تاكتیك ها و روش های مقابله با دشمنان شناخته شده است .

برای دیدن اخبار انتخاباتی اینجا کلیک کنید

بخش سیاست تبیان