تبیان، دستیار زندگی
ملی پوش لهستانی تیم فوتبال دورتموند فینال لیگ قهرمانان اروپا را به دلیل عمل جراحی از دست داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ملی‌پوش لهستانی دورتموند فینال لیگ قهرمانان را از دست داد


ستاره ملی‌پوش و لهستانی تیم فوتبال بورسیادورتموند به علت مصدومیت و انجام عمل جراحی بخت حضور در جدال نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد.
سایت رفیر، نوشت: «لوکاس پیژک» مدافع دورتموند تحت معاینه دقیق کادر پزشکی زردپوشان قرارگرفت. وی از مدت‌ها قبل دچار مصدومیت مفصل ران بود و احساس درد زیاد می ‌کرد. به همین خاطر قرار او در روز شنبه که یارانش در دیدار نهایی لیگ قهرمانان مقابل بایرن مونیخ در ورزشگاه ومبلی لندن قرار می‌گیرند، تحت عمل جراحی قرار گیرد.

دوتموند

براساس این گزارش مدافع راست 27 ساله مجبور خواهد بود 5 ماه استراحت کرده و از اوایل پاییز امکان بازگشت به تمرینات تیم تحت امر یورگن کلوپ را کسب کند.

دو تیم فوتبال دورتموند و بایر مونیخ آلمان با پیروزی مقابل رئال مادرید و بارسلونا به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند تا به این صورت جدال تمام آلمانی را رقم بزنند.

در بوندسلیگای آلمان تیم بایر مونیخ از دورتموند پیش گرفت و به جام قهرمانی دست یافت تا با انگیزه های ویژه به پیکار رقیب زردپوش خود برود. بایرمونیخ در این بازی برای آخرین بار هاینکس را روی نیمکت خود می بیند و پس از آن گواردیولا هدایت باواریایی ها را برعهده خواهد داشت.

بخش ورزشی تبیان