تبیان، دستیار زندگی
مشایی گفت: من رد صلاحیت خود را ظلم می دانم و حل آن را از طریق مقام معظم رهبری پیگیر خواهم بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مشائی:رد صلاحیت خود را ظلم می‌دانم


مشایی گفت: من رد صلاحیت خود را ظلم می دانم و حل آن را از طریق مقام معظم رهبری پیگیر خواهم بود.


مشایی

اسفندیار رحیم مشایی رییس دبیرخانه جنبش عدم تعهد و کاندیدای رد صلاحیت شده یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس در پاسخ به این سئوال که واکنش شما در قبال رد صلاحیت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری چیست، گفت: من پیش از این درباره این مسئله صحبت کرده ام. من رد صلاحیت خود را ظلم می دانم و حل آن را از طریق مقام معظم رهبری پیگیر خواهم بود.

وی افزود: انشالله از این طریق این مشکل حل خواهد شد.

این کاندیدای رد صلاحیت شده یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: البته من خودم هنوز خبر رد صلاحیت خود را نشنیده ام، اما برخی از دوستان به من اطلاع داده اند که تلویزیون اسم من را جزو کاندیداهای تایید صلاحیت شده ذکر نکرده است.

من پیش از این درباره این مسئله صحبت کرده ام. من رد صلاحیت خود را ظلم می دانم و حل آن را از طریق مقام معظم رهبری پیگیر خواهم بود

مشایی درباره این که چگونه با مقام معظم رهبری در این‌باره رابزنی حواهید کرد، اظهار داشت: در حال فکر کردن به این مساله هستم و بزودی در این باره تصمیم گیری خواهم کرد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا رییس جمهور هم در این باره رایزنی خواهد کرد و یا نه افزود: من به صورت جداگانه و آقای احمدی‌نژاد نیز به صورت جداگانه در این باره با رهبری عزیز رایزنی خواهیم کرد.

واکنش شریف‌زاده به رد صلاحیت مشایی

حجت‌الاسلام والمسلمین بهمن شریف‌زاده یکی از نزدیکان اسفندیار رحیم مشایی، با اشاره به احراز صلاحیت نشدن وی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرد که قرار است ستاد مردمی اسفندیار رحیم‌مشایی به زودی بیانیه‌ای را صادر کند.

شریف‌زاده  در مورد محتوای احتمالی این بیانیه نیز گفت: در این بیانیه مردم به رعایت و احترام به قانون و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده دعوت و تاکید بر آن شده که حق پیگیری قانونی برای آقای مشایی وجود دارد و این حق را از مسیر قانونی پیگیری خواهد کرد.

برای دیدن اخبار انتخاباتی اینجا کلیک کنید

فرآوری: عطالله باباپور

بخش سیاست تبیان


منبع:  فارس/ ایسنا