سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
علی‌اکبر ولایتی در در واکنش به احتمال کنار نرفتن قالیباف به نفع سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در نهایت از میان اصولگرایان تنها یک نفر کاندیدا می‌شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ولایتی:کاندیدای اصولگرایان تنها یک نفر خواهد بود


علی‌اکبر ولایتی در در واکنش به احتمال کنار نرفتن قالیباف به نفع سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در نهایت از میان اصولگرایان تنها یک نفر کاندیدا می‌شود.

ولایتی

علی‌اکبر ولایتی عضو ائتلاف پیشرفت صبح امروز در نشستی با خلبانان، در پاسخ به پرسش ایسنا مبنی بر اینکه "سرانجام قالیباف به نفع جلیلی کنار خواهد کشید یا نه؟"، اظهار کرد: نمی‌دانم والله! ولی در نهایت از میان اصولگرایان تنها یک نفر کاندیدا می‌شود.

وی در بخشی از اظهارات خود با اشاره به اهمیت حمل و نقل هوایی اظهار کرد: هرجا که کارها به دست بخش خصوصی و به مردم سپرده شده، پیشرفت داشته‌ایم به جز برخی کارها که باید دست دولت باشد، بقیه امور مثل بانک‌ها و بیمه‌ها جز یکی - دو تا باید دست مردم باشد. نفت هم باید جز در بخش کشف و استخراج، به دست مردم سپرده شود، چراکه با تصدی دولتی پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل تصریح کرد: خصوصی‌سازی حمل و نقل هوایی جزو واجبات است و هر دولتی که می‌آید، موظف است آن را اجرا کند.

ولایتی در برابر این پرسش که "چرا خصوصی‌سازی به طور دقیق و کامل اجرا نمی‌شود و تنها بخشی از کارهای دولتی به بخش‌های دیگر سپرده می‌شود؟"، پاسخ داد: اینکه کار و درآمد را از یک جیب دولت، به جیب دیگر آن بدهند، خصوصی‌سازی نیست که این البته مخصوص این دولت هم نیست. اینکه بخشی از کارهای یک وزارتخانه به شرکت دولتی دیگری سپرده شود، هیچ هدف اقتصادی حاصل نخواهد شد. بسیاری از وزارتخانه‌ها برای جبران کمبود بودجه خود، از این شرکت‌ها استفاده می‌کنند که دستشان هم بازتر است و این بر کسی پوشیده نیست.

نمی‌دانم والله! ولی در نهایت از میان اصولگرایان تنها یک نفر کاندیدا می‌شود

وی با تاکید بر اینکه "تولید ثروت باید به دست خود مردم باشد"، افزود: ما باید از حالت مصرف کننده به تولید کننده تبدیل شویم و دولت نیز باید از تولید و واگذاری آن به مردم حمایت کند. هرچه دولت کم‌خرج‌تر باشد، به مصلحت است.

این کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در پایان اظهارات خود، بر ضرورت ثبات در بخش‌های مدیریتی و انتصاب افراد شایسته تاکید کرد.

برای دیدن اخبار انتخاباتی اینجا کلیک کنید

بخش سیاست تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x