تبیان، دستیار زندگی
: فنایی حتما غایب است محمود خوردبین سرپرست تیم پیروزی تهران ، اظهار امیدواری كرد كه روز جمعه تماشاگران با ورزشگاه  آشتی كنند . خوردبین در ابتدا اظهار داشت : تیم ما تمرینات خود را به صورت منظم دنبال كرده است . البته تا آ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

همگام با دربی پایتخت

خوردبین : فنایی حتما غایب است

محمود خوردبین سرپرست تیم پیروزی تهران ، اظهار امیدواری كرد كه روز جمعه تماشاگران با ورزشگاه  آشتی كنند .

خوردبین در ابتدا اظهار داشت : تیم ما تمرینات خود را به صورت منظم دنبال كرده است . البته تا آخرین جلسه تمرین نمی توانم در مورد میزان آمادگی بازیكنان چیزی بگویم . به هر حال ما در شرایط خوبی قرار داریم .

سرپرست پیروزی گفت : از روز پنج شنبه اردوی شبانه روزی خود را در هتل لاله تهران آغاز خواهیم كرد تا خود را از هر جهت برای جدال روز جمعه آماده كنیم .

خورد بین پیرامون حساسیت های این بازی گفت : حساسیت های این بازی هیچ ربطی به شرایط تیم ها در جدول و قهرمانی در لیگ ندارد . این بازی همیشه حساس است . حال امیدوارم این بار فارغ از استرس های همیشگی شاهد یك بازی زیبا و جذاب باشیم .

بازیكن اسبق تیم پیروزی پیش بینی كرد كه در بازی روز جمعه تماشاگران زیادی به استادیوم می آیند و در این بازی شاهد آشتی فوتبال دوستان با ورزشگاه ها خواهیم بود .

خوردبین در مورد خشونت های بازیكنان در جریان بازی گفت : خشونت جزیی از فوتبال است . اگر در فوتبال بازی محكم انجام شود ، نباید بازیكنان را مقصر دانست . به نظر من داوران در قبال خشونت های بیش از حد كه خلاف قانون است ، عكس العمل نشان می دهند و نباید برخوردهای فیزیكی را محكوم كرد .

سرپرست پیروزی در پایان اظهارات خود پیرامون مصدومان این تیم گفت : به جز داوود فنایی كه یقیناً در این بازی تیم ما را همراهی نخواهد كرد، شرایط دیگر مصدومان مشخص نیست .

امیدواریم افشین پیروانی و ابراهیم اسدی هم به این بازی برسند .