سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رتر دكتر محمدرضا شریف گفت: توافقات نهایى با دبیركل فدراسیون فوتبال براى آغاز به كار كمیته دوپینگ انجام شد و این كمیته از هفته ششم كار كنترل دوپینگ بازیكنان لیگ برتر را به طور جدى آغاز خواهد كرد. رییس كمیته مبارزه با د...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آزمایش دوپینگ از هفته ششم لیگ برتر


دكتر محمدرضا شریف گفت: توافقات نهایى با دبیركل فدراسیون فوتبال براى آغاز به كار كمیته دوپینگ انجام شد و این كمیته از هفته ششم كار كنترل دوپینگ بازیكنان لیگ برتر را به طور جدى آغاز خواهد كرد.

رییس كمیته مبارزه با دوپینگ فدراسیون فوتبال با اعلام این خبر توضیح داد: درجلسه اى كه با دبیر كل فدراسیون فوتبال به منظور برنامه ریزى براى اجرایى كردن كار كنترل دوپینگ مسابقات فوتبال و بازیكنان لیگ برتر برگزار شد، توافقات نهایى در ابعاد مختلف صورت گرفت و به احتمال زیاد از هفته ششم لیگ برتر مأموران كمیته مبارزه با دوپینگ با حضور در شهرهاى مختلف، كلیه مسابقات لیگ برتر را تحت پوشش عملیاتى قرار خواهند داد.

شریف مى گوید: در این جلسه توافقات لازم درخصوص یك كارسازمان یافته و برنامه ریزى شده كه مدام دستخوش تغییر و تحول نشود براى كنترل دوپینگ بازیكنان فوتبال انجام شد و امیدواریم بتوانیم با جدیت در این راه گام برداریم.

رییس كمیته مبارزه با دوپینگ در خصوص تاخیر 5 هفته اى در آغاز به كار این كمیته ادامه داد: قصد داشتیم در این زمینه با قدرت وارد عمل شویم به همین دلیل هفته هاى ابتدایى به ساختارسازى براى شروع كار صرف شد ولى امروز خوشحالیم كه با حمایت فدراسیون فوتبال و سازمان تربیت بدنى با قاطعیت وارد عمل مى شویم.

رییس كمیته مبارزه با دوپینگ درپایان در خصوص هزینه ارسال نمونه ها به آزمایشگاه هاى خارج از كشور توضیح داد: هزینه هركیت ارسالى نزدیك به 200 هزار تومان براى فدراسیون فوتبال هزینه دربر دارد. ولى درمقایسه با حساسیت و آبرو و اعتبار كشور پرداخت اینگونه هزینه ها اهمیت چندانى ندارد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین