سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فعالان ضد سلطنتی انگلیس با تظاهرات در اطراف دفتر بی‌بی‌سی به انتقاد از حمایت‌های جانبدارانه این شبکه از خانواده سلطنتی انگلیس پرداختند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تظاهرات علیه بی‌بی‌سی


فعالان ضد سلطنتی انگلیس با تظاهرات در اطراف دفتر بی‌بی‌سی به انتقاد از حمایت‌های جانبدارانه این شبکه از خانواده سلطنتی انگلیس پرداختند.

بی بی سی

فعالان ضدسلطنتی در اطراف دفتر بی‌بی‌سی در لندن از این رسانه دولتی انگلیس خواستند تا از حمایت رژیم سلطنتی دست بردارد.

شعار "گزارش دهید، جشن نگیرید" پس از آن از سوی سازمان‌دهندگان این تظاهرات انتخاب شد که شبکه بی‌بی‌سی به پوشش مراسم شصتمین سالگرد تاجگذاری ملکه الیزابت پرداخته بود.

در چند ماه گذشته گزارشات مختلفی در مورد خانواده سلطنتی انگلیس منتشر شده بود که شبکه بی‌بی‌سی آنها را نادیده گرفت و از پوشش آنها خودداری کرده و در عوض ساعت‌های بسیاری را صرف تعریف و تمجید از پرنس ویلیامز و همسرش کرد.

به گفته یکی از فعالان شرکت کننده در این تظاهرات شبکه بی‌بی‌سی در تلاش است تا سلطنت را با لباس مدرنیته بیاراید.

در چند ماه گذشته گزارشات مختلفی در مورد خانواده سلطنتی انگلیس منتشر شده بود که شبکه بی‌بی‌سی آنها را نادیده گرفت و از پوشش آنها خودداری کرده و در عوض ساعت‌های بسیاری را صرف تعریف و تمجید از پرنس ویلیامز و همسرش کرد

این شبکه با وجود پوشش برخی اخبار مانند اتهام‌های مالیاتی وارد بر پرنس چارلز و تحقیقات پارلمان این کشور در مورد بودجه‌های سلطنتی از سوی شبکه‌های دیگر همچنان به سیاست حمایت از خانواده سلطنتی پایبند است.

بخش ارتباطات تبیان

منبع :همشهری آنلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین