سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دایی برای فصل آینده نیز روی نیمکت راه آهن خواهد نشست.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

علی دایی در راه آهن ماندنی شد


دایی برای فصل آینده نیز روی نیمکت راه آهن خواهد نشست.


باشگاه راه‌آهن که از دو فصل پیش با علی دایی عملکرد نسبتا خوبی داشته برای سه فصل آینده نیز با آقای گل جهان وارد مذاکره شد. راه‌آهن برای هدایت فصل آینده با دایی به توافق رسیده است و قرارداد او امروز به ثبت خواهد رسید.

 

همچنین دایی در مورد مدت زمان قراردادش با این باشگاه اختلاف دارد و تنها برای یک فصل راضی است در راه‌آهن بماند. اما این باشگاه برنامه بلند مدتی در لیگ برتر را دنبال می‌کند و پیشنهادی که به دایی داده سه ساله است.

کاظم امانی، قائم مقام راه‌آهن با تایید فوق گفت: توافق نهایی صورت گرفته است و قرارداد امروز به ثبت می‌رسد. همچنین امروز درباره مدت زمان همکاری دایی با باشگاه مذاکره خواهیم کرد.

علی دایی

وی افزود: از دایی درخواست ‌کرده‌ایم که راه‌آهن در فصل آینده بین چهار تیم اول قرار گیرد. همچنین بودجه اش نیز تعیین شده و تنها تقاضای ما از کادر فنی همین است. برنامه مان برای سال دوم نیز کسب سهمیه آسیایی است و بنا داریم با توجه به برنامه‌ریزی‌ها در سال سوم به قهرمانی ایران دست یابیم.

قائم مقام باشگاه راه‌آهن همچنین با بیان این که راه‌آهن از مهره‌های شاخصی برای فصل آینده استفاده خواهد کرد ، ادامه داد: کار مذاکره با بازیکنان را از شنبه استارت می زنیم و ابتدا باید تکلیف بازیکنان فعلی مشخص شود. همچنین لیست جدیدی را در نظر داریم و حداقل شش بازیکن لیگ برتری جذب خواهیم کرد.

 دایی در حالی قراردادش را با راه‌آهن تمدید می‌کند که بعد از استعفای گل‌محمدی زمزمه‌های حضورش در پرسپولیس به گوش می‌رسید.

 

بخش ورزشی تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین