سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اولین همایش ملی واکاوی و تبیین راهبردی بیانات مقام معظم رهبری در حوزه ورزش همگانی و فعالیت بدنی پنجم تیر ماه برگزار می شود .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

٥ و 6 تیر ماه در تهران برگزار می شود

همایش ملی تبیین راهبردی بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ورزش همگانی


اولین همایش ملی واکاوی و تبیین راهبردی بیانات مقام معظم رهبری در حوزه ورزش همگانی و فعالیت بدنی پنجم تیر ماه برگزار می شود .


 علی مجدرا رییس فدراسیون ورزش های همگانی ،دراین خصوص گفت: پیرو بیانات مقام معظم رهبری در جمع مسوولان ورزش کشور و مدال وران المپیک و پارالمپیک ، در نظر داریم با همکاری و مشارکت سایر سازمانها و نهادها اولین همایش ملی در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه ورزش همگانی را یه مدت دو روز در تهران برگزار کنیم .

مقام معظم رهبری

رییس کمیسیون ورزش همگانی با اشاره ب اینکه فرمایشات معظم له از مطالبات به حق مردم و جامعه ورزش است، برنامه ریزی با هدف تحقق این مطالبات را مورد توجه قرار داد و افزود : امیدواریم با برگزاری این همایش و با مشارکت حداکثری سازمانها و نهادهای تاثیر گذار، ضمن بررسی دیدگاه های ایشان ، برنامه ریزی های عملی و اجرایی را دراین خصوص تدوین کنیم .

مجدرا ادامه داد : با توجه به لزوم فراگیر شدن ورزش همگانی و فعالیت بدنی در میان مردم، یکی از سرفصلها و محورهای اصلی همایش تحت عنوان "رهبری ، رسانه و ورزش همگانی" است .

رییس فدراسیون ورزشهای همگانی ابراز امیدواری کرد با مشارکت تمامی نهادها و سازمانها در زمینه برگزاری این همایش که منجر به دستاوردهای برنامه ای خواهد شد، در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی ، چشم انداز تحرک ، نشاط ، شادابی ، ورزیدگی و حضور جهادی مردم ایران در عرصه سیاسی و اقتصادی را غنای بیشتری ببخشیم .

 

بخش ورزشی تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین