سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کاربر گرامی، به منظور استفاده بهینه و کامل از خدمات صفحه جدید بخش دانلود سایت تبیان، راهنمایی‌های زیر را مطالعه نمایید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رونمایی از صفحه اختصاصی دانلود تبیان

DownLoad.Tebyan.Net

کاربر گرامی، به منظور استفاده بهینه و کامل از خدمات بخش دانلود سایت تبیان به راهنمایی‌های زیر توجه نمایید.

ابتدا باید یک Browser مانند اینترنت اکسپلورر ، فایرفاکس و یا... را باز کنید. در محل مشخص شده آدرس http://download.tebyan.net را وارد نمایید تا وارد بخش دانلود شوید. 

رونمایی از صفحه اختصاصی دانلود تبیان

١) مرور نرم‌‌افزارها: در سمت راست صفحه قابل مشاهده است. با نگاه داشتن ماوس برروی موضوع اصلی می توانید دسته بندی های جزیی تر را مشاهده نمایید. همچنین با کلیک برروی دسته بندی مورد نظر می توانید به دسته های جزیی تر دست یابید. بیش از صد ١٠٠ گروه و زیر گروه در این لیست قابل مشاهده و دسترسی است. (تصویر زیر)

رونمایی از صفحه اختصاصی دانلود تبیان

٢) نرم افزارهای ممتاز: در این قسمت قابلیت نمایش سه نرم افزار وجود دارد. با کلیک بر روی فلش‌های جهت نما می‌توانید سایر نرم افزارهای این گروه را مشاهده نماید. قابلیت معرفی ١٠ نرم افزار در این بخش وجود دارد. (تصویر زیر)

رونمایی از صفحه اختصاصی دانلود تبیان

٣) آخرین نرم افزارها: در این قسمت آخرین نرم افزارهای بارگذاری شده در بخش دانلود، نمایش داده می شود. برای دیدن لیست کامل نرم افزار های بارگذاری شده می توانید روی آرشیو کلیک نمایید. (تصویر زیر)

رونمایی از صفحه اختصاصی دانلود تبیان

٤) برترین نرم افزارها: نرم افزارهایی در این گروه قرار می‌گیرد که در نسخه های قبلی بازدید بیشتری نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه داشته است.

٥) محبوب‌ترین‌ها: نرم افزارهایی در این گروه قرار می‌گیرند که توسط سیستم و به صورت خودکار (تعداد دانلود، و میزان بازدید، تعداد نظرات) معدل‌گیری شده و براساس امتیاز  کسب شده در این گروه قرار می‌گیرد.

٦) پرکاربردترین‌ها: نرم افزارهای مفید و پرکاربرد در این گروه قرار می‌گیرند. این نرم افزارها می توانند نیاز اصلی کاربران را برای کار با کامپیوتر برطرف سازند.

٧) نرم افزارهای ارسالی کاربران: نرم افزارهایی که توسط کاربران تهیه و تولید شده است در این بخش پس از تایید مدیر گروه با نام کاربر به نمایش در خواهد آمد. 

رونمایی از صفحه اختصاصی دانلود تبیان

با کلیک برروی هر یک از موضوعات و یا آیکون آرشیو در صفحه اصلی دانلود می‌توانید لیست نرم افزارهای موجود را به دو صورت جدولی و ستونی به نمایش در آورید. برای این کار کافیست روی هر یک از حالت‌های نمایشی که در تصویر با فلش قرمز رنگ مشخص شده، کلیک نمایید تا حالت (نمایشی یا جدولی) مورد نظر نمایش داده شود. (تصویر زیر)

رونمایی از صفحه اختصاصی دانلود تبیان
رونمایی از صفحه اختصاصی دانلود تبیان
نمایش ستونی
 نمایش جدولی


باشگاه كاربران تبیان - بخش دانلود

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین