سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ازدواج یک انتخاب است و بهره مندی از عشق و محبت مهم ترین عامل در معادله ازدواج تلقی می شود .وقتی دو نفر زوج می شوند قدرت و نیرویی چند برابر می یابند و دریایی از عشق ، محبت ، قدرت و شادی شکل می گیرد
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معجزه گفت و گو

معجزه گفت و گو

 

ازدواج از لحاظ قانونی ، یک پیمان دو جانبه برای مشارکت محسوب می شود و از لحاظ عاطفی شما را مقید می کند تا زندگی خود را با دیگری قسمت کنید در کنار یکدیگر باشید دست به دست هم دهید و به یکدیگر دل ببندید با ازدواج متعهد می شوید که نیروهای خود را در این امور روی هم بگذارید مسائل مربوط به خانه و مسکن امور مالی فرزندان امور زناشویی تفریح و سرگرمی کمک کردن به رشد شخصیت یکدیگر حمایت از یکدیگر در ناکامی ها پیروزیها را با هم جشن گرفتن و... .

ارتباطات بخش مهمی از زندگی است که در تلخ کامی ها و شادکامی های ما نقش بسزایی دارد اما در آموزشهای رسمی چیزی درباره آن گفته نمی شود .هر کسی می تواند عاشق شود و هر کسی می تواند رابطه زناشویی برقرار کند ، اما همه ما برای حفظ روابط خوب و صمیمانه به بینش و آگاهی نیازمندیم.

کتاب "معجزه گفتگو "راز دستیابی به زندگی مشترك عاشقانه و مستحكم و مهارتهایی كه ازدواجها را به سوی موفقیت سوق می دهد را آموزش می دهد.این کتاب به شما کمک می کند تا قدرت حاصل از اتحاد خود را در جهت تحکیم ازدواجتان به کار گیرید . رهنمودهای این کتاب به شما کمک می کند تا چگونه صمیمیتها راعمیق تر كنید، از مخاطرات اجتناب ناپذیر زندگی زناشویی بپرهیزید اختلافات را از سر راه بردارید و گفت و گویی رضایت بخش داشته باشید و انرژی خود را برای ساختن روابط محبت آمیز دو سویه صرف کنید.این مجموعه به نگاهی كاربردی به نیازها و مسائل زندگی مشترك، چه در مرحله انتخاب همسر و چه در دوران پس از ازدواج، می پردازد.

ارتقای موقعیت زنان موجب شده است که مردان ریاست و رهبری خانواده را با همسر خود قسمت کنند و این بدان معناست که زوجها برای همکاری و تصمیم گیری به مهارت های جدید نیاز دارند.در دنیای امروز تقسیم کار خانه ارتباط چندانی با جنسیت ندارد و زوجها در مورد کارهای منزل تصمیم های زیادی می گیرند.آنان همچنین باید بتوانند همواره خود را با تصمیمات جدید سازگار کنند.در دوره ای که زن و مرد خارج از منزل کار می کنند اوقات فراغت و همنشینی نیز کاهش پیدا کرده است و زمان سرگرمی صرف رسیدگی به امور عقب افتاده منزل می شود.امروزه زن و شوهر برای جلب حمایت به یکدیگر تکیه می کنند و در تفریح و سرگرمی عشق و دوستی امور اقتصادی و سرپرستی فرزندان به یک اندازه سهیم می شوند.

ازدواج یک انتخاب است و بهره مندی از عشق و محبت مهم ترین عامل در معادله ازدواج تلقی می شود .وقتی دو نفر زوج می شوند قدرت و نیرویی چند برابر می یابند و دریایی از عشق ، محبت ، قدرت و شادی شکل می گیرد متاسفانه گاه شرایط کاملا برعکس می شود و انرژی پدید آمده در جهت ایجاد محدودیت و تنگنا تضعیف روحیه ناامیدی و نارضایتی صرف می شود.

کتاب "معجزه گفت و گو "راز دستیابی به زندگی مشترک عاشقانه و مستحكم و مهارتهایی كه ازدواجها را به سوی موفقیت سوق می دهد را آموزش می دهد.این کتاب به شما  کمک می کند تا قدرت حاصل از اتحاد خود را در جهت تحکیم ازدواجتان به کار گیرید . رهنمودهای این کتاب به شما کمک می کند تا چگونه صمیمیت ها راعمیق تر كنید، از مخاطرات اجتناب ناپذیر زندگی زناشویی بپرهیزید اختلافات را از سر راه بردارید و گفت و گویی رضایت بخش داشته باشید و انرژی خود را برای ساختن روابط محبت آمیز دو سویه صرف کنید.این مجموعه نگاهی كاربردی به نیازها و مسائل زندگی مشترك، چه در مرحله انتخاب همسر و چه در دوران پس از ازدواج، می پردازد. رهنمودهای ارائه شده حاصل پژوهشهای روان شناسان، تجربیات کلینیکی ،نظریات و زندگی زناشویی بیست و پنج ساله مولف است .

کتاب حاضر از سه بخش تشکیل شده است،بخش اول اصول برقراری ارتباط بین همسران را آموزش

می دهد . بخش دوم راهکارهایی را ارائه می کندکه همسران بتوانند با مشکلات برخاسته از اختلافات کنار آیند . بخش سوم به تحکیم روابط در یک ازدواج صحیح می پردازد طوری که همسران واقعا بتوانند آن را به حد

ایده آل برساند و البته اگر هر دو تن کتاب را مطالعه کنند نتیجه مطلوبتری خواهند گرفت.

ارائه سبكها و روشهای موثر در شناخت، برقراری ارتباط و گفت و گو، توجه متقابل به نیازها و نهایتاً بازسازی روابط آسیب دیده یا گرفتار بحران، از اهداف این مجموعه است.

مشخصات کتاب

نویسنده:سوزان‌مكرنسكی هیت‌لر

مترجم:اکرم کرمی

ناشر:صابرین

تنظیم و فرآوری: م.تجریشی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین