سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
علی پروین روز چهارشنبه با سفر به مالزی در مراسم ویژه‌ای که کنفدراسیون فوتبال آسیا ترتیب داده بود شرکت کرد. پروین صبح جمعه تندیس و ستاره طلایی ویژه خود را از مسئولان آسیا دریافت کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پروین: این جایزه را به هیچ کس نمی دهم+ عکس


علی پروین روز چهارشنبه با سفر به مالزی در مراسم ویژه‌ای که کنفدراسیون فوتبال آسیا ترتیب داده بود شرکت کرد. پروین صبح جمعه  تندیس و ستاره طلایی ویژه خود را از مسئولان آسیا دریافت کرد.


علی پروین در حال دریافت جایزه

علی پروین تندیس طلایی را از بلاتر دریافت کرد و ستاره طلایی نیز از سوی شیخ سلمان رئیس جدید کنفدراسیون آسیا بر سینه او نصب شد.

پروین از سوی حضار و مسئولان جلسه بیشتر از سایرین مورد تشویق قرار گرفت. رزومه پروین نسبت به روزمه‌ افرادی که در جلسه پخش می‌شد بسیار کامل تر و جامع‌تر بود. در پایان وقتی که پروین از سن پایین آمد ایرانی‌ها و برخی از حضار با پیشکسوت فوتبال ایران عکس یادگاری گرفتند.

علی پروین درباره جایزه ستاره طلایی گفت: این جایزه در کلکسیون جایزه‌هایم کم بود که حالا به آن اضافه شده است. البته چند روز پیش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در مراسمی از پیشکسوتان باشگاه تقدیر کرد که کار بسیار خوبی بود و حالا هم خوشحالم که این توفیق نصیبم شده است که در این مراسم حضور داشته باشم.

 رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس درباره دیدارش با رئیس شورای المپیک آسیا عنوان کرد: خواسته ما از وی این بود که فوتبال آسیا را به اروپا نزدیک‌تر کند. آن زمانی که ما فوتبال بازی می‌کردیم فوتبالمان به تدریج به اروپا نزدیک می‌شد و حالا هم درخواستمان این است که این اتفاق بیفتد.

علی پروین در حال دریافت جایزه علی پروین در مالزی

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از دریافت نشان ستاره طلایی AFC درباره مراسم کنفدراسیون فوتبال آسیا تصریح کرد: تاکنون در چنین مراسمی که با نظم و ترتیب بالا برگزار شود حضور نداشتم. مراسم این چنینی در ایران به هیچ عنوان منظم و مرتب نبوده است. امیدوارم پس از این هم شاهد چنین مراسم‌هایی باشیم.

علی پروین در مالزی

پروین در مورد استقبال ایرانیان مقیم  مالزی خاطرنشان کرد: پرسپولیس در همه جای دنیا طرفدار دارد و به همین دلیل ما هر جایی که می‌رویم مورد توجه و لطف مردم و هموطنان خود قرار می‌گیریم.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس در پاسخ به این سوال که جایزه خود را چه‌کار خواهد کرد، گفت: در خانه‌مان اتاقی دارم که همه جایزه‌هایم در آن قرار دارد. دختران من در این اتاق جایی را برای این جایزه درست کرده‌اند و آن را می‌خواهند بین تصویر من و همسرم قرار دهند.این جایزه آنقدر برایم مهم است که به هیچ کس تقدیم نمی کنم.

پروین درباره سفرش به مالزی گفت : این دومین سفر من به مالزی است، بار اول پیش از انقلاب ایران به این کشور آمده بودم و حالا می‌بینم که همه چیز در این جا تغییر کرده است.

 

بخش ورزشی تبیان


منبع: باشگاه پرسپولیس 
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین