تبیان، دستیار زندگی
مدیر آموزش وپرورش دهلران گفت : شش معلم دهلرانی شرایط احراز معلم نمونه سطح استانی را كسب نمودند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدیر آموزش و پرورش دهلران ایلام از برنامه های متنوع هفته بزرگداشت مقام معلم خبر داد

مدیر آموزش وپرورش دهلران ایلام از برنامه های متنوع هفته بزرگدشت مقام معلم خبرداد


مدیر آموزش و پرورش دهلران گفت : شش معلم دهلرانی شرایط احراز معلم نمونه سطح استانی را كسب نمودند .

به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش دهلران، محمد قاسمی مدیر آموزش وپرورش این شهرستان  با بیان برگزاری مطلوب برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم گفت : با همكاری بسیج فرهنگیان ، اعضای محترم ستاد بزرگداشت مقام معلم مدیریت و ستادهای مدارس در این هفته با یاد و خاطره دانشمند شهید مرتضی مطهری، برنامه های جذاب و در شأن همكاران فرهنگی عزیز در سطح منطقه در نظر گرفته شده ،و از معلمان دلسوز و متعهد تكریم می شود.

وی گفت: در فرایند انتخاب معلم نمونه  امسال شش نفر از همكاران بعنوان معلم نمونه استانی و 19 معلم نمونه سطح شهرستان انتخاب ودر هفته معلم از آنان تجلیل می شود .

در فرایند انتخاب معلم نمونه امسال شش نفر از همكاران بعنوان معلم نمونه استانی و 19 معلم نمونه سطح شهرستان انتخاب ودر هفته معلم از آنان تجلیل می شود .

قاسمی افزود: جشن میلاد كوثر حضرت صدیقه طاهره (س)، زیات قبور مطهر شهداء ، اردوی گردشگری وزیاتی ، آیین تجلیل از معلمان نمونه با دعوت از مسئولین وخانواده های معزز شهدا و پخش كلیپ فعالیت های آموزش وپرورش ، برگزاری نماز جماعت در مدارس و مساجد، شركت جمعی فرهنگیان در نماز جمعه، تبلیغ در جهت تقدیر از معلمان در هفته بزرگداشت مقام معلم.

بیان دستاوردهای نظام تعلیم وتربیت از طریق تریبون نماز جمعه اهداء جوایز و چندین برنامه متنوع دیگر از جمله برنامه های این مدیریت در هفته بزرگداشت مقام معلم می باشند.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان