سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بخش سیاست سایت تبیان با انتشار مقاله اینترنتی «شرطهای هاشمی برای نیامدن» به تحلیل آخرین وضعیت حضور وی در انتخابات ریاست جمهوری پرداخته است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تبیان شرطهای هاشمی برای نیامدن را بازگو می کند

هاشمی رفسنجانی

بخش سیاست سایت تبیان با انتشار مقاله اینترنتی «شرطهای هاشمی برای نیامدن» به تحلیل آخرین وضعیت حضور وی در انتخابات ریاست جمهوری پرداخته است.

به گزارش روابط عمومی، خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی و برخی سیاسیون تا کنون سیگنالهای متفاوتی از کنش انتخاباتی او به رسانه ها داده بودند. فاطمه و یاسر هاشمی با شرکت در مراسم اعلام نامزدی حسن روحانی از حمایت تلویحی آیت الله از یار قدیمی اش خبر می دادند . حجت الاسلام یونسی وزیر سابق اطلاعات از عزم قطعی هاشمی بر نیامدن گفته بود. محمد هاشمی و مرعشی در مصاحبه های خود پاسخهای دوپهلویی که بر تصمیم بر نیامدن حکایت داشت خبر می داد ند. اما برخی رسانه ها از تحلیل حجاریان گفته بودند که خاتمی نخواهد آمد و در دقیقه 90 هاشمی به میدان می آید.

اما سخنان هاشمی  نهایتا  در پاسخ به درخواستهای مکرر حاضرین مبنی بر کاندیداتوری او ، از احتمال آمدن  او خبر داد

در بخشی از این مقاله آمده است: «بر مبنای ادامه سخنان آیت الله هاشمی در واقع به نظر می رسد که او برای نیامدن خود شرط گذاشته است. "دو تصمیمی" که می بایست گرفته شود که هاشمی نیاید.  هاشمی رفسنجانی اظهار  داشت:  "انتظار داریم کسانی که صلاحیت دارند بی جهت رد نشوند چرا که مردم خودشان اصلح را می شناسند و نمی گذارند کشور خراب شود."»

مقاله اینترنتی «شرطهای هاشمی برای نیامدن»به قلم یوسف قاضی زاده تهیه شده و در بخش سیاست سایت تبیان قرار دارد.

 

 

تهیه و تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین