سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پدر باقری لنکرانی در مصاحبه با یک سایت ضد انقلاب با بیان اینکه مدرکی مبنی بر عضویت من در ساواک وجود ندارد گفت: حالا به فرض که من آدم بدی باشم، چه ربطی به پسر من دارد؟ او که نباید به خاطر من محکوم بشود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پدر لنکرانی:دلم نمی‌خواهد رییس جمهور شود


پدر باقری لنکرانی در مصاحبه با یک سایت ضد انقلاب با بیان اینکه مدرکی مبنی بر عضویت من در ساواک وجود ندارد گفت: حالا به فرض که من آدم بدی باشم، چه ربطی به پسر من دارد؟ او که نباید به خاطر من محکوم بشود.

به گزارش تبیان به نقل از مهر، یکی از سایت های ضد انقلاب امروز مدعی مصاحبه با منوچهر باقری لنکرانی پدر کامران باقری لنکرانی شده که وی در این مصاحبه به شایعات مربوط به خود پاسخ داده است.

لنکرانی

وی در خصوص کاندیداتوری فرزندش خاطرنشان کرده است:فکر می‌کنم کسان دیگری باشند که از نظر معلومات سیاسی پیشکسوت‌تر باشند. ولی پسر من جوان است. دلم نمی‌خواهد که مسئولیت به این سنگینی را قبول کند. دلم می‌خواهد از نظر پزشکی به مردم خدمت کند. من خودم به شخصه دلم نمی‌خواهد پسرم رئیس جمهور بشود. دلم می‌خواهد اگر می‌خواهد خدمت کند از نظر طبابت به مردم خدمت کند.

لنکرانی در رابطه با نسبت دادن عضویت در ساواک به وی عنوان داشته است:آخر باید مدرک داشته باشند. نمی‌شود در دهن مردم را بست. مردم همیشه نظرات غلط خود را به دیگران می‌چسبانند اما باید مدرک داشته باشند. آنهایی که می‌گویند من جزو ساواک بودم، اشتباه عجیبی می‌کنند چون چنین مدرکی، و پرونده‌ای اصلا در کار نیست.من یک کارگر ساده کارخانه بودم. بعد هم برای خودم کارخانه باز کردم.

وی در خصوص احتمال رد صلاحیت پسرش در انتخابات آتی تاکید کرده است:حالا به فرض که من آدم بدی باشم، چه ربطی به پسر من دارد؟ او که نباید به خاطر من محکوم بشود.

کامران باقری لنکرانی پیشتر ضمن اذعان به اقامت پدرش در امریکا اظهار داشته بود که وی کارخانه دار بوده و پیش از انقلاب سمت دولتی نداشته است

لنکرانی در پاسخ به این سئوال که در انتخابات سال 88 به چه کسی رأی دادید؟گفته است:من اصلا چهار سال پیش رأی ندادم.

خاطرنشان می شود کامران باقری لنکرانی پیشتر ضمن اذعان به اقامت پدرش در امریکا اظهار داشته بود که وی کارخانه دار بوده و پیش از انقلاب سمت دولتی نداشته است.

بخش سیاست تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین