سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نسخه چاپی کتاب تکنیک‌های وبلاگ‌نویسی نوشته منتشر شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تکنیک‌های وبلاگ‌ نویسی


نسخه چاپی کتاب تکنیک‌های وبلاگ‌نویسی نوشته منتشر شد.


تکنیک‌های وبلاگ‌ نویسی

کتاب تکنیک های وبلاگ‌ نویسی که توسط دکتر حمید ضیایی‌پرور تهیه و تدوین شده است یک راهنمای عملی برای وبلاگ‌نویسان جهت راه‌اندازی و مدیریت وبلاگ در سرویس دهندگان فارسی وبلاگ در ایران می‌باشد.

این کتاب توسط انتشارات تندیس شب، به همت شهرداری تهران و در 160 صفحه با تیراژ 5 هزار نسخه با قیمت 4500 تومان منتشر شده است.

 

این کتاب شامل 8 فصل است که عبارتند از:

فصل اول: مبانی و مفاهیم

فصل دوم: راه اندازی وبلاگ

فصل سوم : تولید محتوا برای وبلاگ

فصل چهارم: مهارتهای گرافیکی

فصل پنجم: مدیریت وبلاگ

فصل ششم: کاربردهای وبلاگ

فصل هفتم : تکنیک ها و مهارتها

فصل هشتم : وبلاگ های رسمی و سازمانی

 

این کتاب علاوه بر اینکه یک راهنمای عملی برای راه‌اندازی و توسعه وبلاگ‌ها می‌باشد می‌تواند به عنوان یک مرجع آموزشی جهت کلاس‌ها و کارگاه‌های عملی مدیریت و به روز رسانی وبلاگ‌فارسی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

در این کتاب به بسیاری از سوالات احتمالی کاربران و مدیران وبلاگ‌های فارسی پاسخ داده شده است و استفاده از آن می‌تواند به رونق هر چه بیشتر وبلاگستان فارسی بینجامد.

دکتر ضیایی‌پرور یکی از وبلاگ‌نویسان قدیمی ایران است که از سال 1381 تا کنون وبلاگ می‌نویسد. او همچنین ده‌ها کارگاه عملی وبلاگ‌نویسی در دانشگاه‌ها و سازمان‌های مختلف برگزار کرده است.

این کتاب علاوه بر اینکه یک راهنمای عملی برای راه‌اندازی و توسعه وبلاگ‌ها می‌باشد می‌تواند به عنوان یک مرجع آموزشی جهت کلاس‌ها و کارگاه‌های عملی مدیریت و به روز رسانی وبلاگ‌فارسی نیز مورد استفاده قرار گیرد

وی علاوه بر این‌ها عضو هیات داوران چندین جشنواره وبلاگ‌نویسی نیز بوده است و در حال حاضر نیز وی دبیر جشنواره وبلاگ نویسی تهران و جشنواره وبلاگ‌های بانکی ایران است.

 

 

بخش کتاب و کتابخوانی تبیان


منبع: همشهری آنلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین