سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
عضو کابینه خاتمی در دولت اصلاحات با بیان اینکه بنده، جهانگیری و عارف دو نشست برای اجماع داشته‌ایم گفت: جلسات دو نفره هم چندین بار داشته‌ایم.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جلسات مهرعلیزاده،جهانگیری و عارف برای اجماع


عضو کابینه خاتمی در دولت اصلاحات با بیان اینکه بنده، جهانگیری و عارف دو نشست برای اجماع داشته‌ایم گفت: جلسات دو نفره هم چندین بار داشته‌ایم.

محسن مهرعلیزاده  با اشاره به تلاش اصلاح‌طلبان برای اجماع در انتخابات ریاست جمهوری آینده، اظهار داشت: اصل محور رای آوری و میزان اعتماد مردم به نامزدها است که آقای خاتمی با مشورتی که داشته‌اند بنده، عارف و جهانگیری را با ضرایب جزئی و نزدیک به هم برای کاندیداتوری مناسب دانسته‌ است.

مهرعلیزاده و جهانگیری و عارف

این کاندیدای احتمالی یازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری، اضافه کرد: بنده و آقایان عارف و جهانگیری جلسه‌ای نیز با خاتمی داشته‌ایم و بنا داریم در صورت مشخص شدن حضور یا عدم حضور خاتمی در انتخابات مجدداً هر سه نفر ما جلسات مشترکی با آقای خاتمی صورت دهیم.

وی در ادامه خطاب به برخی اصلاح‌طلبان گفت: افراد موثر در جبهه اصلاح طلبان نباید فراموش کنند که هرچه دارند از مردم دارند و این رای مردم است که بر افراد مقبولیت می‌بخشد بنابراین از برخی اشتباهات گذشته درس بگیرند.هرگاه انحصارطلبی و تندروی بر جریان دوم خرداد سایه انداخت اصلاح‌طلبان از همان ناحیه ضربه خوردند بنابراین اعتدال و دوری از غرور رمز موفقیت است

بنده و آقایان عارف و جهانگیری جلسه‌ای نیز با خاتمی داشته‌ایم و بنا داریم در صورت مشخص شدن حضور یا عدم حضور خاتمی در انتخابات مجدداً هر سه نفر ما جلسات مشترکی با آقای خاتمی صورت دهیم

نوبخت: روحانی به نفع جهانگیری کنار نمی‌کشد

سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی احتمال کناره‌گیری وی به نفع اسحاق جهانگیری را تکذیب کرد.

محمد باقر نوبخت سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص اخباری مبنی بر صحبت هاشمی رفسنجانی با حسن روحانی برای کناره‌گیری وی به نفع اسحاق جهانگیری، اظهار داشت: این خبر بی‌پایه‌ای است و منبع آن مشخص نیست؛ من آن را تکذیب می‌کنم و آیت‌الله هاشمی نیز چنین نظری ندارد.

محمدباقر نوبخت

وی با بیان اینکه ما هر جلسه‌ای با آیت‌الله هاشمی داشتیم، وی همواره در خصوص فعالیت دوستان نسبت به معرفی شخصیت ممتاز روحانی به جامعه تاکید داشت، گفت: از نظر آیت‌الله هاشمی، حسن روحانی شخصیت معتبر و مناسبی است و آنچه که در جلسات ما از وی دریافت کردیم، این بود. اما من سخنگوی وی نیستم و خودش، نظر خودش را اعلام می‌کند.

سخنگوی ستاد انتخاباتی روحانی اضافه کرد: ضمن اینکه جهانگیری شخصیت محترمی است، اما کناره‌گیری روحانی به نفع جهانگیری حرف بی‌پایه و اساسی است و با توجه به جلساتی که ما با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی داشتیم، این مطلب به هیچ‌وجه قابل تایید نیست و می‌توانید این مورد را از دفتر آیت‌الله هاشمی نیز سوال کنید.

نوبخت در ادامه در خصوص شایعات مطرح شده در مورد کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی گفت: طی جلساتی که با آیت‌الله هاشمی داشتیم، وی در تمام جلسات به عدم حضور خودش در انتخابات تاکید داشت و به همین جهت ما را ترغیب می‌کرد که از روحانی به نحوی شایسته حمایت کنیم.

فرآوری: عطالله باباپور

بخش سیاست تبیان


منبع: تابناک/ تسنیم

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین