تبیان، دستیار زندگی
احتمالی تیم استقلال تهران را تشریح كرد كادر فنی تغییر نمی كند بهترین تیم را برای فصل بعد آماده می كنم منصور پورحیدری اصرار مدیرعامل باشگاه استقلال تهران مبنی بر حضور مجددش در راس كادر فنی این تیم را حسن نیت دكتر قریب دانست و...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

منصور پور حیدری تغییرات احتمالی تیم استقلال تهران را تشریح كرد

كادر فنی تغییر نمی كند

بهترین تیم را برای فصل بعد آماده می كنم

منصور پورحیدری اصرار مدیرعامل باشگاه استقلال تهران مبنی بر حضور مجددش در راس كادر فنی این تیم را حسن نیت دكتر قریب دانست و تاكید كرد كه جواب این اعتماد را خواهد داد.

سرمربی تیم استقلال تهران درگفت و گو با خبرنگار فوتبال خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا)، افزود: قبل از جلسه مطبوعاتی مدیرعامل، نشستهایی برای بررسی آینده استقلال با وی داشته و در شرایط كنونی و با حسن نیت مدیران باشگاه استقلال قطعاً برای بررسی بیشتر این موضوع جلساتی را برگزار خواهیم كرد تا با توجه به توان و قدرت مالی باشگاه، استقلالی زنده و پویا را راهی مسابقات فصل آینده لیگ برتر كنیم .

وی تصریح كرد: هنوز نسبت به آینده و برنامه های كاری احتمالی چندان فكر نكرده ام ، ولی با استراتژی موجود قصد دارم بهترین تیم را برای فصل بعد آماده كنم.

پورحیدری اظهار داشت: اخلاق پور حیدری طوری است كه چه در داخل و یا خارج استقلال همیشه خود را خدمتگزار باشگاه می داند و در برابر كاستی ها بی تفاوت نخواهد بود.

سرمربی تیم استقلال با تاكید بر انجام اصلاحات و تغییرات برای پویا شدن خاطر نشان كرد: بر اساس ذهنیات مقدماتی برای دستیابی به موفقیت جذب یك مربی تمرین دهنده خارجی قوی با حفظ تركیب كلی كادر فنی موجود از برنامه هایی است كه با تایید باشگاه به اجرا گذاشته خواهد شد.

وی افزود: جواد زرینچه، نصرالله عبداللهی و سایر دوستان حاضر در كادر فنی از جمله شخصیتهای تاثیر گذار بر موفقیت های تیم بوده و هستند كه سعی خواهیم كرد ادامه حضورشان را در تیم مسجل و فقط برای تقویت، افراد جدیدی را جذب كنیم.

پور حیدری تاكید كرد: در خصوص تركیب آینده تیم استقلال نیز هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ام و قصدی مبنی بركنار گذاشتن بازیكنان فعلی تیم ندارم هر چند كه برای تكمیل این كادر و با توجه به شرایط باشگاهها احتمالا بازیكنان جدیدی جذب خواهیم كرد.

وی درپایان با تاكید بر اینكه اجرای همه این برنامه ها مستلزم نظر نهایی باشگاه است ، از پیشكسوتان استقلال نیز برای بهسازی بهتراین تیم دعوت كرد.