سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: اگر آیت‌الله هاشمی در فتنه 88 دخیل بود، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نمی‌شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بعید است مشایی تایید صلاحیت شود


رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: اگر آیت‌الله هاشمی در فتنه 88 دخیل بود، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نمی‌شد.

مشایی

حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در جمع طلاب جوان حوزه علمیه امام صادق(ع) شهرستان بجنورد در پاسخ به سۆالی در خصوص این‌که آیا مشایی تأیید صلاحیت می‌شود، گفت: به نظر من بعید است صلاحیت‌ مشایی تأیید شود. البته این فقط یک نظر است و نظر نهایی و اصلی را شورای نگهبان اعلام می‌کند.

پورمحمدی در پاسخ به این‌که آیا آیت‌الله هاشمی در فتنه 88 دخیل بود؟ گفت: اصلاً. اگر دخیل بود، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نمی‌شد.

وی در پاسخ به این‌که در ائتلاف شما چه کسی نامزد می‌شود؟ اظهار داشت: هنوز فضای کشور انتخاباتی نشده و همه گذاشته‌اند برای شب آخر واین کار و شرایط را برای ما سخت کرده است. اگر شور و نشاط انتخاباتی در کشور فراهم شود آن وقت بهتر می‌توانیم تصمیم بگیریم.

به نظر من بعید است صلاحیت‌ مشایی تأیید شود. البته این فقط یک نظر است و نظر نهایی و اصلی را شورای نگهبان اعلام می‌کند

پورمحمدی در پاسخ به این‌که شعار دولت، برنامه‌ها و اهداف شما چیست؟ گفت:‌ شعار دولت من، «دولت قانون، تولید و اشتغال» است. برنامه‌ای نوشته‌ام که 14 سرفصل، 18 سیاست و 158 تدبیر و اقدام دارد. پیام انتخاباتیم «با دوستان مروت، با دشمنان مدارا» است. شعار اداری من «لطفاً مراجعه نکنید» است. شعار داخل ستادم، «رأی حلال» می‌باشد. هدف کلی من «دولت قانون‌مند، ملت ثروتمند و ایران قدرت‌مند» است

بخش سیاست تبیان

منبع : باشگاه خبرنگاران

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین