تبیان، دستیار زندگی
پیروزی بر اساس دو رنگ قرمز و آبی تهیه شده است اسماعیل صفیری، داور چهارم دیدار استقلال و پیروزی داوران بازی پیروزی و استقلال، چهار میلیون تومان دریافت می كنند علیرضا كرد خبر داد: بلیط های بازی استقلال و پیروزی بر اساس دو رنگ ق...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بلیط های بازی استقلال و پیروزی بر اساس دو رنگ قرمز و آبی تهیه شده است

بلیط های بازی استقلال و پیروزی بر اساس دو رنگ قرمز و آبی تهیه شده است كه بر این اساس طرفداران هر تیمی بلیط رنگی مخصوص به خود را دریافت خواهند كرد.

علیرضا كرد، مسوول روابط عمومی سازمان لیگ در گفت و گو با ایسنا افزود:

بلیط های بازی استقلال و پیروزی در سه قیمت 500، 1000، 2000 هزار تومانی تهیه شده است كه بلیط های 500 تومانی مخصوص طبقه دوم استادیوم خواهد بود.

وی همچنین درباره مبلغ دستمزد پرداختی به داوران این بازی گفت: پرداخت مبلغ 500 دلار برای هر داور در هر روز ویژه بازیهای جام جهانی است و مبلغی كه برای بازیهای خارج از آن مد نظر فیفا است پرداخت مبلغ 175 برای هر روز است كه در این راستا ما نیز طبق نظر رییس فدارسیون فوتبال، می توانیم از 175دلار تا 500 دلار را به این داوران پرداخت كنیم.

اسماعیل صفیری، داور چهارم دیدار استقلال و پیروزی:

وظایفم را به نحو احسن انجام می دهم

اسماعیل صفیری داور بین المللی فوتبال كشورمان از سوی كمیته داوران فدراسیون فوتبال به عنوان داور چهارم بازی تیم های پیروزی و استقلال انتخاب شده است.

صفیردرگفت وگو با خبرنگار فوتبال خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا)، گفت: دیداراستقلال و پیروزی همیشه حساسیتهای خاص خودش را داشته است و در راستای این انتخاب سعی خواهم كرد وظایفم رابه نحو احسن انجام دهم. وی تصریح كرد: هیچ شناختی نسبت به نوع و كیفیت قضاوت" هریناك" ندارم. ولی تلاش می كنم كه هماهنگی لازم را تا قبل از شروع بازی با وی حاصل كنم.

صفیری نقش داور چهارم در انجام یك بازی را حساس و مهم خواند و اظهار داشت: وظایف داور چهارم نسبت به سالهای گذشته وسیعتر شده است كه در راستای این ضوابط پاسخگوی اعتماد كمیته داوران خواهم بود.

گفتنی است علیرغم اعلام رییس كمیته داوران فدراسیون فوتبال مبنی بر انتخاب اسماعیل صفیری به عنوان داور چهارم، خودش تاكید داشت كه هنوزدر جریان این انتخاب نیست ولی در صورت قطعی بودن سعی خواهد كرد وظایفش را به نحو احسن به انجام رساند.

داوران بازی پیروزی و استقلال، چهار میلیون تومان دریافت می كنند

اسماعیل صفیری داور چهارم دربی پایتخت

«ولادیمرهریناك» داور و دو كمك داور اسلواكی دیدار تیم های پیروزی و استقلال تهران پنجشنبه این هفته وارد تهران خواهند شد تا عصر روز جمعه دربی پایتخت را قضاوت كنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا)، تیم داوری اسلواكی بعد از ورود و اسكان در هتل استقلال یا المپیك، صبح روز شنبه تهران را ترك خواهند كرد.

منوچهرنظری، رییس كمیته داوران فدراسیون فوتبال در گفت و گو با ایسنا، با اعلام این خبر افزود: طبق ضوابط و قوانین فیفا یك داور خارجی برای هر روز حضورش در كشور میزبان برای قضاوت مبلغ 500 دلار دریافت می كند كه بر این اساس "هریناك" 2000 دلار و هر كدام از كمكهایش 1500 دلار و در مجموع مبلغی در حدود 5 هزار دلار كه معادل تقریبی 4 میلیون تومان است دریافت خواهند كرد.

گفتنی است اسماعیل صفیری، داور بین المللی فوتبال كشورمان نیز به عنوان داور چهارم این بازی انتخاب شده است.