سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سایت تبیان با راه‌اندازی صفحه‌ای با عنوان صحن و سرا با همكاری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان تهران امكان همكاری در پروژه ساخت صحن حضرت زهرا(س) در شهر نجف را مهیا ساخته است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اعلام راه‌های همكاری در پروژه ساخت صحن حضرت زهرا(س)

صفحه صحن و سرا تبیان

سایت تبیان با راه‌اندازی صفحه‌ای با عنوان صحن و سرا با همكاری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان تهران امكان همكاری در پروژه ساخت صحن حضرت زهرا(س) در شهر نجف را مهیا ساخته است.

به گزارش روابط عمومی، بخش تاریخ و سیره معصومین(ع) سایت تبیان، این امكان را برای كاربران فراهم كرده است تا در پروژه ساخت صحن حضرت زهرا(س) سهیم باشند.

كاربران از سه طریق نقدی، غیر نقدی و همكاری می‌توانند در آماده‌سازی ساخت صحن حضرت زهرا(س) سهیم باشند.

یكی از روش‌های مشاركت در این امر خیر، مشاركت نقدی است كه كاربران از طریق یكی از روش‌ها می‌توانند وجه مورد نظرشان را به حساب ستاد بازسازی عتبات عالیات استان تهران واریز كنند تا صرف پروژه‌های در حال احداث در صحن حضرت زهرا(س) در نجف اشرف شود.

شماره حساب‌ها شامل شماره حساب 0108750875008 سیبای بانك ملی ایران، شماره حساب 112 بانك ملی ایران، شماره كارت 16 رقمی جهت انتقال به حساب ستاد 6037991325290827، شماره حساب 114ظ ظ ظ ظ  بانك انصار، ارسال پیامك رایگاه بدون متن به شماره 888 اپراتور همراه اول، ارسال پیامك بدون متن به شماره 359 اپراتور ایرانسل و واریز اینترنتی وجه از طریق صفحه صحن و سرا تبیان sahnosara.tebyan.net است.

كاربران در حمایت غیر نقدی، می‌توانند طلا، نقره، مسكوكات، میل‌گرد، آهن، انواع سنگ ساختمانی و انواع كاشی را هدیه دهند كه برای تحقق این امر می‌توانند مشخصات‌شان را به صورت صحیح ثبت كنند تا از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات، برای تحویل گرفتن موارد انتخابی تماس گرفته شود.

در بخش همكاری كاربران در صورتی كه یكی از مهارت‌های گچ‌كار، بنای سفت‌كار، سنگ‌كار، آرماتوربند، جوش‌كار، راویزبند، برق‌كار، تأسیسات، ایزوگام كار و كاشی‌كار را در حد حرفه‌ای دارا هستند، می‌توانند در همین زمینه با ستاد بازسازی همكاری كنند.

گفتنی است، كاربران برای كمك‌های خود می‌توانند به صفحه صحن و سرا تبیان مراجعه كنند!

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین