سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نوان برنامه‌ای از گروه جوان و فرهنگ شبكه رادیویی جوان است كه هر جمعه از ساعت 23:30 – 21 از این شبكه به صورت زنده و مستقیم از شبكه جوان پخش می‌شود. به گزارش ایسنا، این برنامه آیتم‌ها و بخش‌های مختلفی دارد كه به هفت‌نت تقسیم می...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خبرهایی از رادیو جوان

«نت هفتم» عنوان برنامه‌ای از گروه جوان و فرهنگ شبكه رادیویی جوان است كه هر جمعه از ساعت 23:30 – 21 از این شبكه به صورت زنده و مستقیم از شبكه جوان پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا، این برنامه آیتم‌ها و بخش‌های مختلفی دارد كه به هفت‌نت تقسیم می‌شوند و در دل ترانه‌های درخواستی شنوندگان پخش می‌شوند. هفت‌نت این برنامه عبارتند از ترانه‌های محلی، موسیقی سنتی، آموزش موسیقی، موسیقی فیلم و آهنگسازان، موسیقی كلاسیك، خبرهایی از دنیای هنر و موسیقی و چند دیالوگ یك فیلم... به گفته‌ی سردبیر این برنامه با ورق زدن مجله‌ی نت‌هفتم با شاعران جوان و كهن‌پارسی هم می‌توان آشنا شد. نت هفتم به سردبیری؛ علیرضا محمدی‌نیا، تهیه كننده: راضیه جعفری تهیه و پخش می‌شود. دلیل انتخاب این عنوان برای برنامه روز پخش آن است كه آخرین و هفتمین روز و آخرین و هفتمین نت موسیقی با هم تقارن داشتند، محمدی‌نیا در پایان می‌گوید: « باشش نت زندگی فصل‌ها تمام می‌شود و آغازی دوباره دارد در نت هفتم!»


به درخواست یكی از شنوندگان ویژه برنامه ورزش‌های رزمی از «توپ» پخش می‌شود.

رضا ساكی سردبیر برنامه‌ی توپ با بیان این مطلب افزود: این هفته با رویكرد نقد نشریات ورزشی به سراغ نشریاتی مثل رزم‌آور، قهرمان هنرهای رزمی و دنیای كاراته...

توپ عنوان برنامه‌ای است از گروه جوان و ورزش شبكه رادیویی جوان كه هر پنج‌شنبه از ساعت 19 تا 21 به صورت زنده و با اجرای بنفشه رافعی از شبكه جوان پخش می‌شود.

پرداختن به حاشیه‌ی ورزش كشور، گفت‌وگو با ورزشكاران و پیشكسوتان ورزشهای رزمی از دیگر قسمت‌های این برنامه است.

طنز فاخر ورزشی شعار این برنامه است.


" یك مانتوی خوب باید چه رنگی باشد؟" این موضوع این هفته‌ی برنامه‌ی آخرشه است.

آخرشه عنوان جنگ طنز شبكه رادیویی جوان است كه هر جمعه به همت گروه جوان و ورزش از شبكه رادیویی جوان پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا، جلال سمیعی سردبیر این برنامه می‌گوید: در آخرشه می‌خواهد درباره‌ی لباس و رنگ مانتوی مدارس، از مسئولان و مردم نظرخواهی كند؛ مدیرمسئول محترم آخرشه نیز ابهامات جوانان را رفع خواهد! "

آخرشه جمعه از ساعت 19 به سردبیری جلال سمیعی و تهیه‌كنندگی علیرضا محمدنیا روی آنتن رادیو جوان می‌رود، به صورت زنده!


لینک :

 اینجا رادیو است... 

 «روی خط جوانی» مورد علاقه شنوندگان 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین