سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
عضو شورای نگهبان تاکید کرد: نیروهای معتقد و وفادار به انقلاب اسلامی می توانند در سایه روحانیت به اجماع برسند و در این راه آیت الله مهدوی کنی و آیت الله یزدی 2 نفری هستند که می توانند در این باره کمک کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آیت الله مومن: بوی انحراف احساس کنیم رد صلاحیت خواهیم کرد


عضو شورای نگهبان تاکید کرد: نیروهای معتقد و وفادار به انقلاب اسلامی می توانند در سایه روحانیت به اجماع برسند و در این راه آیت الله مهدوی کنی و آیت الله یزدی 2 نفری هستند که می توانند در این باره کمک کنند.

ایت الله مومن

آیت الله مومن عضو مجلس خبرگان رهبری در دیدار با دبیر کل و برخی اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ما اگر بوی انحراف از کسی احساس کنیم شبهه ای نداشته باشید که او را رد صلاحیت خواهیم کرد . همه کسانی که نگرانی دارند خوب است بدانند که ما با کسی نه دعوا داریم و نه به کسی باج می دهیم.

وی در این دیدار با بیان اینکه تعدد کاندیداهای صلاحیت دار قطعا آرای مردم متدین را هم متشتت می کند اظهار داشت: نیروهای معتقد و وفادار به انقلاب اسلامی می توانند در سایه روحانیت به اجماع برسند و در این راه آیت الله مهدوی کنی و آیت الله یزدی 2 نفری هستند که می توانند در این باره کمک کنند.

آیت الله مومن خطاب به اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: الحمدالله شما آقایان تشخیص دارید که باید در جهت همدلی و هماهنگی در بین نیروهای اصیل انقلابی و معتقد به نظام و ولایت گام بردارید و این مساله مورد خوشحالی و نشان از سلامت شما آقایان و اهل تشخیص درست بودن است.

این عضو شورای نگهبان در ادامه سخنانش با تاکید بر اینکه نظارت در شورای نگهبان برانتخابات شوراها و ریاست جمهوری و صلاحیت کاندیداها بسیار با دقت انجام می شود اظهار کرد:. ما اگر بوی انحراف از کسی احساس کنیم شبهه ای نداشته باشید که او را رد صلاحیت خواهیم کرد.

این عضو شورای نگهبان در ادامه سخنانش با تاکید بر اینکه نظارت در شورای نگهبان برانتخابات شوراها و ریاست جمهوری و صلاحیت کاندیداها بسیار با دقت انجام می شود اظهار کرد:. ما اگر بوی انحراف از کسی احساس کنیم شبهه ای نداشته باشید که او را رد صلاحیت خواهیم کرد

آیت الله مومن خاطرنشان کرد: هم اکنون به لطف خداوند متعال جمع شورای نگهبان توجه خوبی دارند که هر جا بوی خلاف بیاید و صلاحیت احراز نشود صلاحیت را تایید نمی کنند.همه کسانی که نگرانی دارند خوب است بدانند که ما با کسی نه دعوا داریم و نه به کسی باج می دهیم.

بخش سیاست تبیان

منبع : خبرانلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین