سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بخش تاریخ و سیره معصومین سایت تبیان ویژه‌نامه «مظلومه‌ تاریخ» را به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) منتشر کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتشار ویژه‌نامه «مظلومه‌ تاریخ» در سایت تبیان

ویژه‌نامه مظلومه‌ تاریخ

بخش تاریخ و سیره معصومین سایت تبیان ویژه‌نامه «مظلومه‌ تاریخ» را به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی،  ویژه‌نامه «مظلومه تاریخ» با بخش‌های مختلفی همچون كلیپ‌های فاطمی، نواهنگ‌های فاطمی، تصاویر ویژه فاطمی، موبایل اسلامی، قفسه، در لابه‌لای متون و بُغض قلم در سایت مۆسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان منتظر شد.

موبایل اسلامی شامل سرفصل‌های مختلفی همچون پیامك‌های فاطمی و محصولات موبایل ویژه مشتركان ایرانسل و قفسه شامل كتابخانه تخصصی فاطمی، بانك جامع مقالات فاطمی و دانلود كتاب «شرح خطبه‌ حضرت زهرا(س)» است.

فاطمه‌ خدا، برای عبرت تاریخ، درخششی در میان غبار فتنه، روایتی مستند از وقایع پایانی عمر مادر، راهكارهای مبارزاتی بانوی دو عالم، بانویی همیشه در صحنه و وصیت‌نامه‌ بانو از سرفصل‌های بخش در لابه‌لای متون به شمار می‌رود.

بخش بُغض قلم، شامل سرفصل‌‌هایی همچون هیبت دریا، حرف سفر، دفتر خاطره، ای روح چادری، یگانه سپر راه عشق، سـر بـه دامـن طاهــا و پیكری هم رنگ شب است.

طوبای ارغوان، مادرم زهرا، غمنامه بانو، قرآن بی‌كوثر، بهشت بی‌نشان، ضریح گمشده، این ‌الفاطمیون و سوگنامه یاس از ویژ‌ه‌نامه‌های پیشین سایت مۆسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان به شمار می‌رود.

ویژه‌نامه مظلومه‌‌ تاریخ به همت بخش تاریخ و سیره معصومین تبیان و به كوشش سمیه ظهرابی طراحی شده است.

در بخشی از این ویژه‌نامه آمده است؛ روایت شده كه حضرت زهرا(س) بعد از فوت پدر بزرگوارش دائما سر خود را می‌بست، جسمش ناتوان بود، قوّت خود را از دست داده بود، چشمانش گریان و قلبى سوخته داشت و به حسنین(ع) مى‏‌فرمود: پدر (یعنى جدّ) شما كه شما را گرامى مى‏‌داشت و مرتب شما را در آغوش مى‏‌گرفت كجاست؟ كجاست آن جد شما كه از همه مردم بیشتر به شما مهربان بود، نمى‏‌گذاشت كه روى زمین راه بروید، افسوس كه هرگز نخواهم دید جد شما در خانه مرا باز نماید و شما را به دوش خود بگیرد، در صورتى كه دائما این عمل را انجام مى‏‌داد...         

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین