سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
قرار اعلام وضعیت کاندیداتوری علی لاریجانی از پایان فروردین به اردیبهشت موکول شد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زمان اعلام وضعیت نامزدی لاریجانی


قرار اعلام وضعیت کاندیداتوری علی لاریجانی از پایان فروردین به اردیبهشت موکول شد 
لاریجانی

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پیش از این قرار بود که رئیس مجلس تا پایان فروردین وضعیت کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست جمهوری را تعیین تکلیف کند، اما با شرایط موجود این مسئله تا اوایل اردیبهشت مشخص می‌شود.

حسن زمانی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، گفت: کاندیداتوری علی لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تا هفته اول اردیبهشت مشخص می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه اغلب افرادی که برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر حسب تکلیف اعلام آمادگی کرده‌اند، اما علی لاریجانی هنوز برنامه‌ای برای انتخابات ندارد.

مشاور رئیس مجلس تصریح کرد: پیش از این قرار بود که رئیس مجلس تا پایان فروردین وضعیت کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست جمهوری را تعیین تکلیف کند، اما با شرایط موجود این مسئله تا اوایل اردیبهشت مشخص می‌شود.

زمانی در ادامه اظهار داشت: با توجه به اینکه در حال حاضر افرادی نظیر باهنر و ابوترابی‌فرد برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرده‌اند، علی لاریجانی هنوز تصمیمی نگرفته است.

حسن زمانی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، گفت: کاندیداتوری علی لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تا هفته اول اردیبهشت مشخص می‌شود

وی در ادامه موضوع ساخت فیلم تبلیغاتی علی لاریجانی توسط مجید مجیدی را یک شایعه دانست و گفت: با توجه به اینکه رئیس مجلس هنوز برنامه‌ای برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری را ندارد، بنابراین طرح چنین مسائلی شایعه است. 

مشاور رئیس مجلس تاکید کرد: با توجه به اینکه علی لاریجانی رئیس قوه است، فعلا دلیلی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری نمی‌بیند. اما هنوز زمان برای اعلام آن وجود دارد. 

بخش سیاست تبیان

منبع : تسنیم

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین