تبیان، دستیار زندگی
Sony Mobile دو تلفن هوشمند جدید Xperia را که بهترین‌ تجربه‌های Sony را به طیف گسترده‌تری از دستگاه‌ها می‌آورند، به سری محصولات بهارۀ خود افزود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سونی از دو گوشی جدید خود چه می‌گوید؟!


Sony Mobile دو تلفن هوشمند جدید Xperia را که بهترین‌ تجربه‌های Sony را به طیف گسترده‌تری از دستگاه‌ها می‌آورند، به سری محصولات بهاره خود افزود.


سونی از دو گوشی جدید خود چه می‌گوید؟!

Sony Mobile دو تلفن هوشمند جدید Xperia را که بهترین‌ تجربه‌های Sony را به طیف گسترده‌تری از دستگاه‌ها می‌آورند، به سری محصولات بهاره خود افزود.

با آمدن Xperia™ SP و Xperia™ L که عملکردهای یکتای Sony را در رده‌های قیمتی تازه‌ای ارائه می‌کنند، دومدل جدید به سری تلفن‌های هوشمند ممتاز Xperia™ اضافه شد.

Xperia SP تجربه‌ای با کیفیت بالا از HD، نسل چهارم شبکه LTE 4G و اتصال آسان با عملکرد تک لمسی را در یک طراحی پیشگام و زیبا ارائه می‌کند.

Xperia L یک طراحی شیک با بهترین تجربه دوربین Sony در نوع خود را برای تصاویر و ویدیوهایی بی‌نقص در هر زمان، ارائه می‌کند.

سونی موبایل از افزوده شدن دو مدل تازه Xperia SP و Xperia L از تلفن‌های هوشمند Xperia به سری محصولات سال 2013 خود خبر داد.Xperia SP ارائه بهترین عملکرد نسل چهارم LTE و تجربه دیدی بی‌همتا با صفحه نمایشی با وضوح فوق‌العاده HD را در یک طراحی زیبا قرار داده است. Xperia L فن‌آوری دوربین پیشرو در نوع خود با HDR هم برای عکس و هم برای ویدیو را که با یک صفحه نمایش با کیفیت بالا تکمیل شده است، ارائه می‌نماید.

هم Xperia SP و هم Xperia L بهترین‌های Sony را با طراحی ممتاز خیره‌کننده و طیفی از فن‌آوری‌ها شامل یک صفحه نمایش با کیفیت بالا برای نهایت تجربه مشاهده؛ تازه‌ترین عملکردهای دوربین برای تصاویر و ویدیوهایی شگفت‌انگیز؛ اتصال NFC برای عملکرد تک لمسی؛ حالت Battery STAMINA برای افزایش عمر باتری و برنامه‌های کاربردی رسانه‌ای ویژه Sony برای لذت بردن از عکس‌، موسیقی، فیلم سینمایی و بازی در حال حرکت، ارائه می‌کنند.

Xperia SP و Xperia L برای افرادی که در جست‌و‌جوی تلفن‌های هوشمندی شیک و پیشرو در نوع خود بدون فدا کردن امکانات هستند، ایده آل بوده و هر دو مدل جدید ما از نوآوری و تخصص مهندسی اثبات شده Sony بهره می‌گیرند

کالوم مک‌دوگال (Calum MacDougall)، مدیر بازاریابی Xperia در Sony Mobile Communications، گفت: ”‌‌ Xperia SP و Xperia L برای افرادی که در جست‌و‌جوی تلفن‌های هوشمندی شیک و پیشرو در نوع خود بدون فدا کردن امکانات هستند، ایده آل بوده و هر دو مدل جدید ما از نوآوری و تخصص مهندسی اثبات شده Sony بهره می‌گیرند. چه بخواهید از سرگرمی‌های با کیفیت ممتاز HD بر روی شبکه‌های نسل چهارم LTE بر روی Xperia SP رده متوسط لذت ببرید یا تمامی لحظات را با جزئیات کامل با Xperia L مقرون به صرفه ما ثبت کنید.”‌

Xperia SP- درخشندگی با وضوح بالا در یک طراحی ممتاز

سونی از دو گوشی جدید خود چه می‌گوید؟!

The Xperia SP تخصص مهندسین تلویزیون‌های BRAVIA®ی Sony را برای ساخت صفحه نمایش 4.6 اینچی HD با نمایش واقعی برای نمایش تصاویری با وضوح بی‌نظیر و درخشندگی فوق‌العاده، به کار گرفته است. تازه ترین موتور پردازش تصویر Mobile BRAVIA® Engine 2 با تحلیل نوع محتوای شما و تنظیم تصویر به صورت خودکار تجربه مشاهده‌ای حتی بهتر از گذشته ارائه می‌کند و از این رو آن را به یکی از هوشمندترین صفحات نمایش در تلفن‌های هوشمند موجود تبدیل می‌کند. این موتور پردازشگر تنظیمات را با افزودن ویژگی جدید بهینه‌سازی بی‌درنگ کنتراست به ‌بهبود وضوح، مدیریت رنگ با کیفیت بالا و کاهش پارازیت، تنظیمات را انجام می‌دهد.

Xperia SP علاوه بر ارائه تجربه‌هایی بی‌همتا با داشتن قاب آلومینیومی قالب‌گیری شده با دقتی در حد هنر دست‌سازبرای ظاهری یکپارچه که هم زیبا و هم مستحکم به چشم می‌آید، شکل ظاهری زیبایی نیز دارد.“عنصر شفاف”‌‌ با قابلیت تغییر رنگ و امکان شخصی‌سازی نورکه با آن می‌توانید هشدارهای دریافت تماس تلفنی یا پیام متنی را شخصی‌سازی کنید، دیگر مورد اضافه شده به طراحی نوآورانه یکتای آن است و اکنون حتی می‌توانید این روشنایی را بر روی حالت ضربه تنظیم کنید تا با ضرباهنگ موسیقی‌تان هماهنگ شود.

ویژگی‌های کلیدی Xperia SP

قاب آلومینیومی قالب‌گیری شده با دقت و ظرافت دست‌ساز

صفحه نمایش فوق درخشان 4.6 اینچی Reality Display با رزولوشن 720p HD و موتور پردازش تصویر Mobile BRAVIA® Engine 2

عملکردهای تک‌لمسی برای نمایش محتوا بر روی تلویزیون شما به منظور به اشتراک‌گذاری موسیقی و تصاویر بین دستگاه‌ها.

نسل چهارم شبکه LTE برای مرور کردن و سرگرمی‌های فوق سریع

“عنصر شفاف”‌‌ بی‌نظیر که می‌تواند برای تغییر رنگ به منظور آگاه ساختن شما در زمان دریافت تماس‌ها یا پیام‌های ورودی شخصی‌سازی شده یا به آسانی آن را در حالت ضربه برای هماهنگ شدن با ضرباهنگ موسیقی‌تان تنظیم کرده و خود را از دیگران متمایز نمایید.

دوربین 8 مگا پیکسلی با ”‌‌ Exmor RS برای دستگاه‌های قابل حمل”‌‌، HDR و Superior Auto برای بهترین عکس‌ها حتی در شب یا در مقابل نور پس‌زمینه شدید.

حالت Battery STAMINA برای عمر باتری بهینه

قابل ارائه در رنگ‌های سفید، قرمز و مشکی

Xperia SP علاوه بر ارائه تجربه‌هایی بی‌همتا با داشتن قاب آلومینیومی قالب‌گیری شده با دقتی در حد هنر دست‌سازبرای ظاهری یکپارچه که هم زیبا و هم مستحکم به چشم می‌آید، شکل ظاهری زیبایی نیز دارد.

Xperia L- تجربه‌ای بی‌نظیر از دوربین تلفن هوشمند
سونی از دو گوشی جدید خود چه می‌گوید؟!

Xperia L شیک و کاربردی به یک دوربین 8 مگاپیکسلی با فن‌آوری حسگر یکتای “Exmor RS برای دستگاه‌های قابل حمل”‌‌ برای رنگ‌هایی زنده و وضوحی خیره کننده مجهز است. HDR (گستره پویای بالا) از ثبت واضح عکس‌ها و همچنین ویدیوهای شما حتی در شب یا در مقابل نور شدید پس‌زمینه اطمینان حاصل می‌کند. این تلفن هوشمند با ویژگی تصویربرداری سریع با کلید اختصاصی برای دوربینی که تنها در مدت زمانی کمی بیش از یک ثانیه از حالت آماده‌بکار و حتی با صفحه قفل شده عکس می‌گیرد، از اینکه دیگر هیچ تصویری را از دست نخواهید داد اطمینان حاصل می‌کند.بیشترین استفاده را از صفحه نمایش 4.3 اینچی FWVGA با کیفیت که به گونه‌ای ایده‌آل برای لذت بردن از تمامی محتوای شما ساخته شده است، ببرید.

تازه ترین موتور پردازش تصویر Mobile BRAVIA® Engine 2 با تحلیل نوع محتوای شما و تنظیم تصویر به صورت خودکار تجربه مشاهده‌ای حتی بهتر از گذشته ارائه می‌کند و از این رو آن را به یکی از هوشمندترین صفحات نمایش در تلفن‌های هوشمند موجود تبدیل می‌کند

ویژگی‌های کلیدی Xperia L

• دوربین 8 مگاپیکسلی با تصویربرداری سریع عکس‌هایی واضح در هر شرایط نوردهی می‌گیرد

از تمامی محتوای خود بر روی صفحه نمایش بزرگ 4.3 اینچی FWVGA لذت ببرید

عملکردهای تک‌لمسی با NFC برای نمایش محتوا بر روی تلویزیون یا به اشتراک‌گذاری موسیقی یا عکس‌ها بین دستگاه‌ها

• عملکرد سریع با پردازشگر دوهسته‌ای

• حالت Battery STAMINA برای عمر بهینه باتری

• قابل ارائه در رنگ‌های سفید، قرمز ومشکی

سرگرمی‌های Sony در حال حرکت

هم Xperia SP و هم Xperia L از برنامه‌های کاربردی رسانه‌ای Sony که تجربه‌ای یکپارچه از سرگرمی را در طیفی از دستگاه‌ها ارائه می‌کنند، بهره می‌برند. برنامه‌های کاربردی “WALKMAN”‌، “Album”‌ و “Movies”‌ محتوای آنلاین و آفلاین را از طریق یک نقطه دسترسی با راه‌های تازه‌ای برای لذت بردن و به‌اشتراک‌گذاری محتوا ارائه می‌کنند. برنامه کاربردی “WALKMAN”‌ دسترسی به تمامی آهنگ‌های دانلود شده به علاوه آهنگ‌های Music Unlimted* با بیش از 18 میلیون آهنگ و یکپارچه‌سازی اجتماعی با Facebook را فراهم می‌آورد. برنامه کاربردی “Movies”‌ امکان دسترسی به بیش از 100000 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی از Video Unlimited* را برای مصرف‌کنندگان ایجاد می‌کند و برنامه کاربردی “Album”‌ دسترسی آسان به عکس‌های دوستان شما در Facebook به علاوه مرور تصاویر بر اساس موقعیت مکانی را امکان‌پذیر می‌کند.

بخش دانش و زندگی تبیان


منبع:آی تی رسان