تبیان، دستیار زندگی
گروهی از هنرمندان و بازیگران برجسته هالیوود، مسلمانان را قربانی جنایات اسرائیل و آمریكا دانستند و بعضی از آنها صهیونیست ها را عامل هرگونه جنگ در جهان خواندند. به گزارش قدسنا، پایگاه اینترنتی ایلاف اقدام به گردآوری نقطه نظرا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اسرائیل به روایت ستارگان هالیوود


گروهی از هنرمندان و بازیگران برجسته هالیوود، مسلمانان را قربانی جنایات اسرائیل و آمریكا دانستند و بعضی از آنها صهیونیست ها را عامل هرگونه جنگ در جهان خواندند.

به گزارش قدسنا، پایگاه اینترنتی ایلاف اقدام به گردآوری نقطه نظرات چند چهره شناخته شده سینمای غرب در مورد تجاوزات رژیم اشغالگر قدس علیه مردم لبنان و فلسطین كرده است.

آل پاچینو، بازیگر آثاری چون پدرخوانده، تاجر ونیزی، بعدازظهر نحس و بی خوابی، می گوید: «به تاریخ اسرائیل مراجعه كنید تا بدانید منبع تروریست كجاست».

مل گیبسونكارگردان فیلم مصائب مسیح و بازیگر شجاع دل و شانه ها اظهار داشته است: «یهودیان منبع تمامی جنگ ها در سراسر جهان هستند و من آرزوی نابودی آنان را می كنم».

آنتونی هاپكینز بازیگر آثاری چون سكوت بره ها و نقاب زورو گفته: «من از اینكه آمریكایی هستم درباره این جنگ احساس شرمندگی می كنم. اسرائیل مسئول این جنگ و تمامی ویرانی های آن است و آمریكا شریك جرم آن است.»

آنجلینا جولی، بازیگر آقا و خانم اسمیت، مهاجم، مقبره، نیز اظهار داشته «اعراب و مسلمانان تروریست نیستند، بلكه تمامی جهانیان باید در برابر اسرائیل متحد شوند»

جورج كلونی بازیگر جنگ ستاره ها هم گفته كه «نامه های بوش، بلر، رایس، اولمرت و شارون در تاریخ نفرین خواهند شد.»

شون كانری بازیگر نقش جیمز باند می گوید «ما با منطق زور سخن می گوییم، پس اگر ضعیف بودیم چه می كردیم؟»رالف فینس، هنرپیشه فیلم های خدمتكار منهتن و بیمار انگلیسی گفته «ما گویی در یك جنگل زندگی می كنیم ما بهتر از اعراب نیستیم» وداستن هافمن، بازیگر خانواده فاكرها، پاپیون گفت: «با وجود اسرائیل انسانیت از میان رفته است.»