تبیان، دستیار زندگی
سایت اینترنتی تودی پوسترز «نهمین نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر اسماء الحسنی» را به صورت ملی برگزار می‌کند و به هر یک از برگزیدگان جوایزی تعلق می‌گیرد. در این نوشتار می توانید با کم و کیف این نمایشگاه آشنا شده و در صورت تمایل در آن شرکت کنید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمایشگاه حروف‌نگاری پوستر اسماء الحسنی


سایت اینترنتی تودی پوسترز «نهمین نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر اسماء الحسنی» را به صورت ملی برگزار می‌کند و به هر یک از برگزیدگان جوایزی تعلق می‌گیرد. در این نوشتار می توانید با کم و کیف این نمایشگاه آشنا شوید و در صورت تمایل در آن شرکت کنید.

نمایشگاه حروف‌نگاری پوستر اسماء الحسنی

این نمایشگاه از 19 تیر تا 3 مرداد 1392 در خانه هنرمندان ایران و موزه هنرهای دینی امام علی(ع) برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه به آثار برگزیده جوایزی تعلق می‌گیرد. نفر اول مبلغ سی میلیون ریال، نفر دوم مبلغ بیست میلیون ریال و نفر سوم مبلغ ده میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار.

همچنین لوح تقدیر و مبلغ بیست و پنج میلیون ریال به پنج طراح برگزیده نمایشگاه (هر هنرمند پنج میلیون ریال) از سوی هیات داوران به منظور تشویق این طراحان اهدا خواهد شد.

توجه به این نکته ضروری است که ارسال آثار باید از طریق پست سفارشی انجام گیرد و هزینه‌های پست و بسته‌بندی و ارسال آثار بر عهده شرکت‌کننده است.

همچنین سایت اینترنتی تودی پوسترز مجاز است کلیه آثاری را که به نمایشگاه راه می‌یابد، بر روی فضای مجازی الکترونیکی در قالب پوستر و یا کتاب چاپ و منتشر کند و یا در نمایشگاه‌های گوناگون با قید نام هنرمند ارائه کند.

ارسال آثار به معنای قبول و تایید این شرط است.

پوسترها باید در قطع 70 در 50 سانتی‌متر، به صورت عمودی و با کیفیت 300 «دی پی آی» طراحی و فایل آن‌ها باید به صورت RGB و با فورمت JPG ارائه شوند.

ارسال یک نسخه پرینت در قطع A4 برای هر یک از فایل‌های پوستر و پرینت فرم مشخصات هنرمند الزامی است.

همچنین قید عنوان اثر ضروری می‌باشد و هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر سه اثر ارسال کند در صورت نیاز طراح می‌تواند روایات و احادیث مرتبط با موضوع اسماء الحسنی را با نقل منبع در پوسترهای خود درج کند.

طراحان برای شرکت در نمایشگاه می‌توانند پوسترهای خود را تا روز شنبه 18 خرداد 1392 به دبیرخانه نمایشگاه به نشانی تهران، خیابان ولیعصر(عج)، روبروی بزرگراه نیایش،‌ بلوار اسفندیار، شماره 35، کدپستی 1967917951،‌ موزه هنرهای دینی امام علی(ع)، دبیرخانه نهمین نمایشگاه پوستر اسماءالحسنی ارسال کنند

پر کردن فرم مشخصات طراح و ارائه آن به همراه فایل آثار برای شرکت در نمایشگاه الزامی است و ارتباط دبیرخانه نمایشگاه با هنرمندان شرکت کنند تنها از طریق پست الکترونیک می‌باشد.

بنابراین ذکر نشانی ایمیل معتبر و فعال برای شرکت‌کنندگان ضروری است.

طراحان برای شرکت در نمایشگاه می‌توانند پوسترهای خود را تا روز شنبه 18 خرداد 1392 به دبیرخانه نمایشگاه به نشانی تهران، خیابان ولیعصر(عج)، روبروی بزرگراه نیایش،‌ بلوار اسفندیار، شماره 35، کدپستی 1967917951،‌ موزه هنرهای دینی امام علی(ع)، دبیرخانه نهمین نمایشگاه پوستر اسماءالحسنی ارسال کنند.

طراحان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی ارسال آثار و مقررات و دریافت فرم شرکت در نمایشگاه می‌توانند به آدرس اینترنتی www.todayposters.com مراجعه کنند.

بخش هنری تبیان


منبع: ایسنا