تبیان، دستیار زندگی
رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران از تشکیل هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زمان تشکیل هیات‌های اجرایی انتخابات اعلام شد


رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران از تشکیل هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

انتخابات

احمد سعیدی شهرکی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) گفت: از روز چهارشنبه (21 فروردین) به مدت پنج روز هیات معتمدین و پس از آن هیات اجرایی برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکیل خواهد شد.

وی افزود: پس از تشکیل هیات اجرایی و برگزاری اولین جلسه آن، تعداد شعب، صندوق‌ها و تعداد نفراتی که در شعب حاضر خواهند شد و نیز ظرفیت‌ها و امکانات شهرستان‌ها مشخص خواهد شد.

شهرکی خاطرنشان کرد: از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 26 فروردین تا اول اردیبهشت به مدت هفت روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در محل فرمانداری‌ها انجام خواهد شد.

پس از تشکیل هیات اجرایی و برگزاری اولین جلسه آن، تعداد شعب، صندوق‌ها و تعداد نفراتی که در شعب حاضر خواهند شد و نیز ظرفیت‌ها و امکانات شهرستان‌ها مشخص خواهد شد

رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران همچنین گفت: تعداد شعب و صندوق‌ها برای دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه‌های شهری یکسان خواهد بود و ممکن است این تعداد در شعب روستایی دارای اختلافاتی باشد.

وی در پایان، از تشکیل هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در روز 15 اردیبهشت خبر داد.

بخش سیاست تبیان


منبع: ایسنا