تبیان، دستیار زندگی
سومین دوره قرعه‌کشی وام 10 میلیون ریالی از 19 لغایت 26 فروردین ماه برگزار می‌شود. شاید شما یکی از کاربران خوش اقبال ما باشید. همین امروز شانس خود را محک بزنید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سومین قرعه كشی وام قرض‌الحسنه

سلام بر کاربران همیشه همراه تبیانی

همان طور که مستحضرید براساس مذاكرات صورت ‌گرفته فی مابین موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران،  به صورت قرعه‌کشی ویژه، به کاربران فعال در بخش‌های گوناگون سایت، وام قرض‌الحسنه با حداقل کارمزد اعطا می‌گردد. همینطور وعده کردیم هر هفته یک قرعه‌کشی انجام و در هر قرعه‌کشی، یک نفر، برگزیده خواهد شد.

اولین و دومین دوره این قرعه‌کشی به صورت همزمان در ایام نوروز برگزار شد. آقای سعید تیزموند نفر اول و آقای علی اصغر جعفری آخا نفر دوم این قرعه کشی اعلام شدند.

برای مشاهده کاربران برنده قرعه کشی وام 10 میلیون ریالی اینجا کلیک کنید.

یادآوری:

1. سومین دوره قرعه‌کشی وام 10 میلیون ریالی از 19 لغایت 26 فروردین ماه برگزار می‌شود. شاید شما یکی از کاربران خوش اقبال ما باشید. همین امروز شانس خود را محک بزنید.

2. کاربران برگزیده به مدت یک ماه فرصت دارند نسبت به تکمیل مدارک خود (ارسال عکس و کپی شناسنامه) اقدام نمایند. در غیر این صورت اسامی آنها از لیست برندگان حذف خواهد شد.

برای شركت در سومین دوره قرعه كشی وام ده میلیون ریالی، به اینجا مراجعه نمایید.

شرایط حضور در این قرعه‌کشی:

1) تمام اعضای تایید اولیه و تایید نهایی سایت تبیان می‌توانند در این قرعه‌کشی‌ها شرکت کنند. اگر عضو سایت تبیان نیستید، از اینجا به خانواده بزرگ تبیان بپیوندید. (راهنمای عضویت)

2) چنانچه کاربری با سطح دسترسی اولیه، نامش به عنوان برگزیده اعلام شود، تا زمانی که سطح دسترسی خود را از اولیه به نهایی ارتقاء نبخشد، امکان معرفی به بانک عامل، از سوی موسسه تبیان وجود ندارد، چرا که هویت وام‌گیرندگان می‌بایست نزد تبیان و صدالبته بانک یادشده باید احراز گردد.

3) با دارا بودن 100 امتیاز، می‌توانید در هر دوره این قرعه‌کشی شرکت کنید. برای اطلاع از میزان امتیاز خود، می‌توانید به صفحه کارنامه عضو مراجعه نمایید.

4) در صورت برنده شدن در قرعه کشی، نام شما در این صفحه به عنوان برنده معرفی خواهد شد؛ و در صورت برنده نشدن کاربر در قرعه کشی، نیمی از این امتیاز (50 امتیاز) به کارنامه امتیاز شما بازگردانده خواهد شد.

5) تبیان، فقط مُعرف برای بانک مذکور است و هیچ مسئولیتی در قبال معرفی ضامن و...  ندارد.

راه‌های کسب امتیاز:

1. شرکت در مسابقات روزانه (2 امتیاز)، مسابقات هفتگی و مسابقات آدینه (10 امتیاز)

2. شرکت در نظرسنجی‌ها (بسته به موضوع نظرسنجی حداقل 20 و حداکثر 30 امتیاز).

3. پاسخ‌دهی به سوال مندرج در ذیل مقالات بارگذاری شده در سایت (یک امتیاز).

و...

باشگاه کاربران تبیان، همراه همیشگی لحظه‌های شما


اطلاعیه‌های گذشته:

وام 10 میلیون ریالی در انتظار کاربران تبیانی

اطلاعیه قرعه‌كشی وام ده میلیون ریالی