تبیان، دستیار زندگی
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی تاکید کرد که هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری آینده نگرفته است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری نگرفته‌ام


عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی تاکید کرد که هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری آینده نگرفته است.

جهانگیری

اسحاق جهانگیری در گفتگو با مهر، در پاسخ به این سئوال که با توجه به مطرح شدن نام شما به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری آینده، تصمیمی در این خصوص گرفته اید یا خیر؟ اظهار کرد: بنده هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات آینده نگرفته ام.

وی در پاسخ به این سئوال که پس احتمال دارد که با گذشت زمان بیشتر در این خصوص تصمیم بگیرید، افزود: حالا باید پیش برویم و شرایط را ببینیم چه می شود.

وزیر صنایع و معادن دولت اصلاحات تصریح کرد: این همه کاندیدای دیگر برای انتخابات ریاست جمهوری وجود دارند، بهتر است برای مصاحبه به سراغ آن ها بروید؛ بنده فعلا تصمیم گرفته ام زیاد در این خصوص مصاحبه نکنم.

اسحاق جهانگیری در گفتگو با مهر، در پاسخ به این سئوال که با توجه به مطرح شدن نام شما به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری آینده، تصمیمی در این خصوص گرفته اید یا خیر؟ اظهار کرد: بنده هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات آینده نگرفته ام

به گزارش مهر، از اسحاق جهانگیری و محمد علی نجفی که هر دو عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی هستند، به عنوان کاندیداهای مورد نظر بخشی از اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری آینده یاد می شود. البته این در حالی است که نظر این طیف کاندیداتوری یکی از این دو نفر است.

بخش سیاست تبیان

منبع : جهان