تبیان، دستیار زندگی
مسئول روابط عمومی نمایندگی فرهنگی تبلیغی كیاكلا از ارسال 707 خبر این نمایندگی به سایت تبیان مازندران در سال 91 خبر داد .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ارسال 707 خبر نمایندگی فرهنگی تبلیغی كیاكلا به سایت تبیان مازندران

رقیه مرادی

مسئول روابط عمومی نمایندگی فرهنگی تبلیغی كیاكلا از ارسال 707 خبر این نمایندگی به سایت تبیان مازندران در سال 91 خبر داد .

به گزارش روابط عمومی، رقیه مرادی روز شنبه 10 فروردین ماه 92 با اعلام این خبر گفت: اطلاع رسانی و ایجاد آگاهی در مردم از اخبار و رویدادهای جامعه جزء مهم ترین وظایف روابط عمومی به شمار می رود که در کنار دیگر وظایف از حساسیت و اهیمت بیشتری برخوردار است.

مسئول روابط عمومی نمایندگی فرهنگی تبلیغی كیاكلا افزود: تهیه، تولید خبر، انتشار در رسانه های جمعی و سایت های مختلف از جمله راه های آگاهی بخشی به مردم در زمینه فعالیت های سازمان مربوطه است که در بازده زمانی مشخص و در قالب طرح و فعالیت های مختلف اعم از فرهنگی، دینی ، علمی، آموزشی و..... به اجرا در می آید.

وی به ارائه گزارش عملکرد این واحد در سال 91 پرداخت و اظهار داشت: واحد روابط عمومی این نمایندگی در سال گذشته توانست تعداد 707 مورد خبر در سایت تبیان مازندران درج کند که عمده موضوعات این اخبار در خصوص اجرای فعالیت های فرهنگی، قرآنی، تبلیغی، آموزشی، عمرانی، گفتمان های دینی و ... بود.

مرادی خاطر نشان ساخت: اجرای هماهنگی های لازم در حوزه مسئول و تعامل با ادارات و نهادهای دولتی در اجرای مراسمات، برنامه های مختلف در ایام و مناسبت های ملی و مذهبی، ارسال مقالات، مصاحبه های مختلفی جهت درج در نشریه ها، نصب بنر و اطلاع رسانی به مردم در ایام خاص و ... از دیگر فعالیت های این واحد به شمار می رود.

تنظیم: هومن بهلولی